Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában élő magyar vagy?...

Amerikában élő magyar vagy? Egyedül élsz vagy a családoddal? Melyik országban, melyik államban? Írhatnék neked privát üzenetet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 15:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Portland városban élek(Oregon állam) családostul.De még csak fél éve így nem biztos,hogy sokat tudok segíteni..
2011. febr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
En is Texasban elek. Nekem is irhatsz, ha van kerdesed. Nem egyedul elek.
2011. febr. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

New York,irj nyugodtan.

Az a hozzaszolo aki azt irta nem segit,nyugodtan bek...ja.

Pont ezert utalja mindenki az itteni magyarokat.

2011. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hello,


Írj nyugodtan, de szólj ide, hogy írtál légyszi, mert erre az email címemre nem nagyon járok.

New Jersey családdal.


Én is sajnálom, hogy nem összetartóak a magyarok, ezt már férjem és anyukája rég megmondták, de nem fogadtam el, csak amikor már én is megtapasztaltam. Pedig én nem kérek segítséget sem, csak ha már közel lakunk, kialakíthatnánk talán még barátságot is, de nem jött be . Ez szomorú !

2011. febr. 8. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

"A válasz megírásának időpontja: ma 03:30"


Küldtem privit.

2011. febr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

ma 03:30-nak

Úgy látszik ez nem csak Amerikára jellemző hanem az egész világra.Sehol sem tartanak össze a magyarok sajnos..Igaz én Angliában élek,és én is azt tapasztalom mint te..Pedig csak egy barát kéne,akivel lehetne jókat dumálni,összejárni..De itt Angliában is inkább letagadják,hogy magyarok,de nem tartunk össze.De valahol meg is értem,mert engem is sokszor becsaptak már..

2011. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

03:30 new york vagyok!


irj privit es osszehozunk egy kavezast! :) ( no vagyok,irj nyugodtan ) :))

nekem sincs sok magyar ismerosom,inkabb hanyagolom oket.

osszetartas nulla. aki itt el latja,hogy mas nemzetek kozott hogyan zajlik ez az egesz... csak irigyelni lehet oket...

2011. febr. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs okunk panaszkodni. Legalabbis nekem nagyon pozitiv tapasztaim vannak a K-europai regio mas orszagaibol jovokrol. A romanok, horvatok, szerbek, nemetek annyira orulnek, ha magyarral futnak ossze itt. Meg magyar szavakat is mondanak. Nekem ez a tapasztalatom...es erdekes, hogy Magyarorszagon megy a gyulolkodes, hogy xy orszagban az emberek mennyire utaljak a magyarokat, a magyarok meg ugyanazt csinaljak bosszubol. Csak a buta ember utalkozik mindenhol.
2011. febr. 10. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

előző de magyar magyarról sajnos nem mondhatja el.

Én is itt kint ismerek horvátot, jugót, ők jobban akarják a kapcsolatot, velem, mint a magyar. Nahát..

2011. febr. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azert mondom, hogy azert nem olyan rossz a helyzet. Ok tok aranyosak, igy veluk erdemes baratkozni! A lenyeg, hogy legyen valaki, aki szeret, elfogad, nem az, hogy hova valosi. Csak mondom, hogy erdekes, hogy a magyarok alt. pont ezektol a nepektol tartanak es mondjak, hogy utaljak oket, kozben meg itt kint ezek az emberek nagyon szeretik a magyarokat.
2011. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!