Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában konkrétan hol...

Amerikában konkrétan hol vannak olyan helyek ahol magyarok vannak? Mert hallotam hogy vannak kint olyan helyek ahol sok a magyar, és hova lenne érdemesebb menni amerikán belül köszi?

Figyelt kérdés
2011. febr. 5. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
A zsinagógákban.
2011. febr. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Állítólag Cleveland a második legnagyobb magyar város. Kirándulni pedig érdemes több ezer szép helyre elmenni, attól függ, mi érdekel. Ha a szekvoja mammutfenyők,vagy a Grand canyon akkor a nyugati tengerpart ha múzeumok, akkor a keleti partvidék és Washington
2011. febr. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Ha nincs konkretan senki, akit ismersz kint, akkor ne remenykedj abban, hogy odamesz mondjuk Clevelandba es becsongetsz valakihez, "hello, magyar vagyok..." es akkor majd a nyakadba ugranak es ellatnak minden foldi joval. Sot, egymas lehuzasa es atverese megy ott is, ne ringasd magad almokba. Penzt kernek az ott elo magyarok toled meg azert is, ha csak azt kerdezik meg, hogy vagy.

Amugy erdemes megnezni egy csomo mindent - Amerika nem szep epiteszetileg, hanem erdekes - ugy ertem, 1600 eves muemlekeket ne keress ott - viszont a taj, a termeszeti kepzodmenyek, novenyzet lenyugozo, a nemzeti parkok, a hegyek, lehetne sorolni hosszan.

2011. febr. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat van kint ismerös akihez mennék.
2011. febr. 6. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keress magyarokat, mert csak keresztbe tesznek neked.


amerikai magyar

2011. febr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!