Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Azt akarom megtudni, hogy...

Azt akarom megtudni, hogy kaphatok e, zöld kártyát az államok-ba, ha kettős állam polgár vagyok, ukrán és magyar?

Figyelt kérdés
2011. febr. 20. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez akadály lenne. Milyen módon próbálsz meg hozzájutni?
2011. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Termeszetesen. Ennek semmi koze a zoldkartyahoz es a zoldkartya az allampolgarsagodat nem valtoztatja meg. Zoldkartyat mas okbol nehez kapni.
2011. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne ez a zöldkártya dolog,milyen okból nehéz kapni?

Ha jól olvastam érettségi kell hozzá.

2011. márc. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolso: valamit felreerthettel akkor. A zoldkartya LOTTOra kvalifikalashoz minimum kovetelmeny az erettsegi vagy azt kivalto szakmai tapasztalat. Az meg nem azt jelenti, hogy meg is kapod.


Miert nehez zoldkartyat kapni? Mert szinte lehetetlen. Hacsaknem:

- am-i allampolgar hazastarsa vagy (nem egyszeru)

- munka utjan kapod (piszok nehez szinten kiveve ha nover, orvos vagy kutato vagy - meg az ezekre kvalifikaloknak is hosszu procedura ele kell nezniuk)

- zoldkartyalotto altal kapod. Esely a nullahoz konvergal a sok jelentkezo miatt, Magyarorszagrol csupan 192-en kaptak meg 2009-ben, minden evben ekorul van a nyertesek szama, sokszor meg kevesebb is volt, 100-hoz kozel es erre van becslesek szerint tobb, mint 20000 ezer magyar jelentkezo es egyre no a jelenkezesek szama (nem lattam a pontos szamadatot orszagra lebontva, de sokan jelenkeznek magan ugynoksegeken keresztul a hivatalos oldal helyett, igy nem is nagyon tudjak oket osszeszamolni).


Csak osszehasonlitaskent:

2007-ben mar tobb, mint 9 millio ervenyes beerkezett jelentkezes volt vilagszerte, mig elozo evekben ez a szam 5-6 millio korul volt.

2011. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!