Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik állam/városban laknál,...

Melyik állam/városban laknál, ha az USA-ba kellene költöznöd? Miért pont oda?

Figyelt kérdés
2010. jún. 30. 23:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%

Seattle, WA


Alacsony a bűnözés, jók a munkalehetőségek, jó infrastruktúra, az egyik legjobban fejlődő régió. Közel a Kanadai határ, a Sziklás hegység, az óceán.


Én ide költöznék és ha minden jól megy, a következő 10 évben fogok is. Ha nagyon jól megy, akkor a következő 5 évben :DDD

2010. júl. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%

New York mert tudom hogy soha nem fogok majd odaköltözni de elszeretnék menni oda (:


14L

2010. júl. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
86%
En most delen elek, es nagyon szeretem, foleg az emberek miatt. Szoval a deli allamokat favorizalom. Azok kozul pedig az olyanokat, ahol nincsenek termeszeti katasztrofak (hurrikan, tornado). Most egyelore itt elek, aztan kesobb szeretnek a nyugati partra koltozni...Oregon, Washington allam erdekelnenek. Kaliforniaban eltem, de nem olyan nagy szam, mint hiszik. Az ido jo, vannak szep helyek, de az emberek mentalitasa nem igazan tetszik.
2010. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
60%
Nem vagyok én zsidó, jó itthon, de New Jersey tetszik.
2010. júl. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
80%
Los Angeles: napsütés,tengerpart
2010. júl. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Crepkey válasza:
45%
Welcome to MIAMI! ;)
2010. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
46%

new-york city, ott zajlik az élet, király!

12/L

2010. júl. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Seattle, WA

Imadom:D Oda akarok egyetemre menni. En San diegoban (CA) nottem fel, egy verbeli kaliforniainak egy csoda, hogy annyi eso van a vilagon, mint amennyi seattle-ben esik:D Es amugy is hegyek, erdok, vulkan, nem pedig kaktuszok es sivatag:D Csodalatos

2010. júl. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
68%

San Francisco, Los Angeles, San Diego, Seattle, Denver, Phoenix, San Antonio, New York, Washington D.C., Miami, Atlanta, Kansas City...na jó, túl sok van.

Déli államok életstílusa, New York pörgése, Kalifornia napsütése, észak-nyugat esői, Great Plains, Arizona, mindenkinek más kell, de mindegyik szép:)

2010. júl. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

New York-pörög az élet és számomra szép hely.

Miami-tengerpart

2010. júl. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!