Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehet kijátszani a 3...

KeMilan kérdése:

Hogyan lehet kijátszani a 3 hónapos vízumot?

Figyelt kérdés

Elég ha csak elhagyom az országhatárt ? Pl ha 3 havonta átmegyek Kanádba vagy Mexikóba. Vagy vissza se engednének ?

Tud valaki épépkézlább megoldast erre ?


2011. márc. 18. 15:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. Javitva :) Egy heten 5-szor.
2011. márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Akkor gyere haza és próbáld meg itthon ugyanezt. Nem fog menni. Ha jól vettem ki a szavaidból magadnak dolgozol nem másnak. Nem tudom mennyit keresel nem is érdekel....

Nekem egy nagyon gazdag barátom van kint és Ő tudna segíteni . ingatlanjai vannak kint és azoknak a felújításában kellene segintenem neki . Ez is munka,de 100x jobb mint itthon bármi. És van lehetőség más irányokba nyitni .Itthon nincs megszűnt.

2011. márc. 21. 12:35
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha te dolgozni akarsz, akkor miert erdekel teged a 3 honapos vizummentesseg es annak kijatszasa? A vizummentesseg munkavallalast nem tesz lehetove, igy ha munkat vallalsz, akkor mar azzal illegalissa valsz. Egyebkent evente max. 6 honapot lehet az USA-ban maradni (nem egyszerre!) turistakent. Az ev egyik felet mindenkeppen USA-n kivul kell tolteni ahhoz, hogy legalis maradj a vizummentessegi programon, de te hiaba is tenned ezt meg, ha dolgoznal kozben az ingatlan bizniszben. En egyebkent nagyon meg vagyok lepve, mert elnek rokonaim Kaliforniaban es ott is nagyon tonkre van menve az ingatlan uzlet, amiben dolgoznak. Nagy a valoszinusege, hogy az ismerosod vetit vagy pedig o sem legalisan jut hozza a penzehez, de menj csak oda es tapasztald meg sajat szemeddel, hogy mekkora tevedesben elsz.
2011. márc. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Rossz indulatúak vagytok ... Pont ezért húzok innen.Egyétek meg ti egy mást! Jó étvágyat !
2011. márc. 25. 10:32
 15/21 anonim ***** válasza:
Ebben mi a rosszindulat? Hogy oszinten leirtuk az igazat? :S Jo, akkor csak annyit irunk: gyere, tok konnyu munkat kapni, aztan szembesulsz majd a valosaggal. Azt irtam le az illegalitasrol, USA-ban maradasrol, ami a jogban all, nem a velemenyemet.
2011. márc. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
En is csak azert irtam le az eletunket, mert sokan azt hiszik Amerika az amit a filmekben latnak. Ott mindenki vekony, szep es csinos, majd ha kijossz meglatod, hogy az atlag nem ilyen. Mindenki elott ott a lehetoseg, gyere ki, probald ki, csak, ne ugy indulj neki, hogy kijossz es ezzel megoldodott az eleted. Sajnos ismertem olyat, aki igy jott ki, minden alma ez volt, es akkorat csalodott, ugy erezte, hogy ha mar ez sem jo, akkor mar sehol sem lehet jobb a vilagban, es inkabb a mennybe koltozott. :(
2011. márc. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Ha az ismerősödnek lenne ott biznisze, amibe beszállhatnál, akkor nem lennének ilyen gondjaid, mert szépen szponzorálna, kapnál állást és munkavállalásit is.
2011. ápr. 2. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Szia!

En Canadaba elek , itt ugye 6 honapig lehetsz mint turista, tudom,hogy ez az USA-ba 3 honap.

Szerintem ne kockaztasd meg,hogy atmesz valamelyik orszagba, de Kanadaba foleg ne. Az egyik ismerosunk akarta igy "hosszabitani" a tartozkodasat, persze elfogtak, immigration borton aztan kuldtek haza.

Mi mikor kijottunk a ferjemmel es elutasitottak a munkavallalasi kerelmunket, hosszabitottunk 6 honapig. Ugyved csinalta 200-300 dolcsi volt. Ott ezt nem lehet megcsinalni? Hatha tudnal meg 3 honapot hosszabitani.

Sok sikert!

2011. ápr. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
hallod halgass ram!! ahogy tudsz ugy huzzal ki L.A ba ha kell dolgoz ha nem ugyis jobb mind baxott europa
2011. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 Eszter858585 ***** válasza:
Ha csak Kanadaba, vagy Mexikoba mesz at az nem szamit. Amugy meg minimum 3 honapot kell az USA-n kivul toltened, ha ESTA-val voltal 90 napot az USA-ban.
2012. júl. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!