Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi a véleményetek a repülésről...

Mi a véleményetek a repülésről két 6 hónapos gyerekkel?

Figyelt kérdés
Mit vigyek, mit kell elintézni?
2009. szept. 26. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
2 gyerekkel egyedül mennél? Mert azt ne tedd! Én 1 6 hónaposommal mentem így, de az is nagyon nehéz. Mindenképpen legalább 2 felnőtt menjen. Elintézni ugyanazt kell, amit máskor, de meg kell gondolni, hogy a babának mi a legjobb. Van babajegy, de akkor az öledbe kell fogni, ha nem marad hely. Nem tudom, hogy hová mentek, de a járatok úgy be vannak sűrítve, hogy ált. nem marad üres hely. Sok baba is szokott menni, nem leszel egyedül. Azt javaslom, hogy semmiképp ne menj egyedül velük. Ez nagyon fontos. Babakocsit lehet vinni, az nem akadály. Leadjátok beszállásnál. Ha van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok!
2009. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Nem egyedül megyek velük. Rokonokhoz készülünk Kanadába.
2009. szept. 27. 12:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem lesz gáz, csak érjetek ki időben a reptérre. Ha szerencsétek van, jut hely a babás részlegben. 2 gyerekkel gondolom elkelne. De ahhoz tényleg korán ki kell menni, mert mi pl. 3 órával korábban értünk ki, de már akkor sem volt ott hely. Van, amikor sok a babás.
2009. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, en Bp. London kozott szoktam repulni, es bizony nagyon sok baba repul!

Csak neked es a masik felnottnek kell jo idegrendszerunek lenni, amugy nem lesz gond veluk.

Az kell nekik, ami amugy is kell egy ilyen pici babanak, semmi extra.

Enni, inni, popsitorlo, takaro vagy pled, jatekok, pelenka, esetleg valto ruha ha baleset tortenne a ruhacskaval.

Ha tapszeresek, akkor forro viz van a fedelzeten, azt adnak a stewardesek.

De hivd fel mindenkeppen a repuloteri informaciot, es keressel infokat a kulonbozo weboldalakon is, gondolok itt az easyjet, wizzair, britisairways, malev...mindegyiket olvasgasd el, 1-1 hasznos tanacs mindegyikben van szamodra. De a legfontosabb ugyis az az oldal, akivel repultok.

2009. szept. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13:31 vagyok: azt elfelejtettem írni, hogy az ilyen interkontinentális járatokon van bébikaja is. Benne van a jegyben az ára. Szóval nem érdemes sok mindent felvinni. Az enyém anyatejes, én szoptattam közben.
2009. szept. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!