Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában élő magyarok! Ti...

Amerikában élő magyarok! Ti hogy jutottatok ki?

Figyelt kérdés

Milyen munkátok van???

Hány évesen mentetek ki??

Szerettek kinnt élni??

Milyenek ott az emberek?


2011. márc. 25. 16:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%

Hazassagkotes altal.

Meg tanulok meg babammal vagyok itthon.

Bonyolult, mert koltoztem ide-oda 2 orszag kozott, de 21 eves korom korul. 23 voltam, mikor mar nem koltoztem oda-vissza, hanem 100% idot itt toltottem.

Igen, szeretek.

Rendesek az emberek, csak masok, mint Magyarorszagon. Mindenkinek meg van a kis elete es a masikkal nagyon nehezen alakit ki tartos, igazan mely baratsagot, de en igy is el vagyok, sosem voltak mely baratsagaim, nekem a csaladom a legfontosabb.

2011. márc. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :)


és melyik városban élsz, ha megkérdezhetem??? :D

és nagyon nehéz kijutni amerikai egyetemre???

2011. márc. 25. 16:39
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem varosban elek, hanem pici telepulesen, igy nem szeretnem elarulni, ha nem gond.


Nem nehez kijutni, ha van penzed ra. Ha nincs, lehetetlen sajnos. Az egyetemi felvetelinek 3 kriteriuma van: legyen meg az erettsegid, legyen penzed kifizetni a tandijat es erd el a megfelelo pontszamot a TOEFL-en. Lehetnek plusz kovetelmenyek, de a legtobb egyetemnel ezek szamitanak.

2011. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

persze semmi baj :) köszönöm szépen még egyszer


kezdem úgy érezni,hogy lehetetlen kijutni, ha az ember nem milliomos :S

de még van időm, ki tudja mi lesz 5 év múlva :D

2011. márc. 25. 16:52
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Én ide nősültem, Huntington Beach-en élek a feleségemmel már 4. éve. Amikor megkaptam a zöldkártyát, felvételt nyertem egy Master of Laws programra a Berkeley-re, mert ahhoz hogy jogászként dolgozzak, ez kellett. Ez egy egy tanéves program, melynek ára mindennel eggyütt cca. 55.000 USD-ba került. Most néztem az árakat, campus benntlakással

64.000 USD. De nekem szerencsém volt, mert a feleségem segített a költségekben.(kb a felét fizette helyettem)

2011. márc. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

1. repülővel

2. pénzügyi tanácsadó titkárnője vagyok

3. legelöszőr 12 voltam, aztan 16, mikor végleg kijöttem már 26 éves voltam

4. nagyon szeretek!

5. olyanok mint otthon. vannak nagyon kedvesek és vannak nagyon bunkók, vannak okosak és vannak buták. Amiben nagyon különböznek az otthoniaktól, hogy az amcsik ritkán panaszkodnak. Persze a magyarok panaszkodásai érthető, hisz az életszínvonal messze elmarad az amerikaiakénál.


Ui: ne érezd úgy hogy lehetetlen kijutni, mert nem az. A barátom 9 évvel ezelőtt 50 dollárral a zsebében jött ki. Azon agyalt, hogy a maradék pár dollárjából szappant vagy kaját vegyen... azóta már állampolgár és az egyik filmstúdióban dolgozik a filmeken.

A másik barátom 3 éve jött ki NULLA angol tudással. Azóta zöldkártyás, egy műszereket gyártó cégnél dolgozik és egész jó az angolja.

Mindent csak akarni kell!

2011. márc. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 manchester10 ***** válasza:
100%
az utolsónak igaza van nem lehetetlen !!! csak igazából nagy akaraterő kell hozzá...
2011. márc. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)


még egy kérdés: úgy is tudok majd kinn dolgozni, ha Magyarországon tanultam???


egyébként kitartó vagyok :) de vannak mély pontok, amikor azt hiszem nem sikerülhet már semmi :(

2011. márc. 27. 18:56
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne tudnál kinnt dolgozni? el kell ismertetni a diplomát/szakmát.
2011. márc. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

köszi :)


nem is tudom, csak muszáj volt megkérdeznem

2011. márc. 27. 19:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!