Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Lehet-e ESTA vízummentességgel...

Lehet-e ESTA vízummentességgel kb.1 - 1,5 éven keresztül 4szer beutazni Amerikába?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy úgy alakult az életem, hogy 1 évre kimehetnék barátnőmékhez Amerikába, aki nagyon jó körülmények között él és dolgozik kint 20 éve, férje pedig amerikai. Minden költséget ők állnának (repjegy, szállás náluk lenne stb. és meghívólevelet is írnak).

Vízumot nem szeretnék, mert macerás, de teljesen legálisan szeretnék kimenni az ESTA vízummentes programmal. Ez 90 napig vízummentességet biztosít. Utánna én hazajönnék kb. 1 hétre, majd ismét visszamennék. Tehát 4szer utaznék oda-vissza kb 1 év alatt. Meglehet ezt tenni? Nem dolgozni mennék, hanem felejteni, rendbe hozni az életemet és AMERIKÁBAN lenni!


2011. márc. 29. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak beengedni, ha kilépsz az országból és utána 1 hét után visszamész. Ugyanis a bevándorlási tiszt nem fogja elhinni, hogy turista leszel, és vissza fog fordítani.
2011. márc. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt nem lehet sehogy megoldani, turista vizummal se menne, mert maximum az ev felet, tehat 6 honapot tolthetsz kumulativan az USA-ban eves szinten. En a tanulo vizumot ajanlanam meg vannak au-pair programok is, amikkel penzt is tudnal keresni. Lehet a neten olyan csaladot keresni, aki az ismeroseid kornyeken lakik. Vagy marad az, hogy 3 honapig maradsz. Elsore az miert nem eleg ido? Meg tudod, hogy mennyibe kerul egy repjegy? Miert utaznal ennyiszer oda-vissza? Es ne haragudj, hogy ezt mondom, de szerintem ekkora koltseget nem szep dolog mas nyakaba varrni akarmilyen jok is a baratnod korulmenyei. Nem is a rokonod. Nem varhatod, hogy ennyi mindent finanszirozzon. :S
2011. márc. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy ahogy te akarod szerintem sem fog működni.

De elöbb szerintem gyere ki, tölts el itt 3 hónapot, élvezd és meglátod, hogy akarsz-e maradni vagy sem. Ha itt akarsz élni, akkor maradni fogsz és illegális leszel és utána arra törekedsz hogyan legyél legális. Ha nem jön be, akkor 3 hónap után minek jönnél még vissza?


Én ismertem olyat aki pár hónap után spurizott haza mert nem jött be neki. Én mikor kijöttem azt mondtam csak egy évet maradok max.... ennek 8 éve :)

2011. márc. 30. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!