Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Feketén akarok Amerikában...

Feketén akarok Amerikában melózni. Lehetséges még?

Figyelt kérdés
Sok ismerősöm melózik Amerikába feketén elég régóta.Én is kiakarok menni.Angolul jól beszélek felsőfokum van azonkívül Angliában élek 4 éve, de szeretnék mozdulni ebből az ocsmány országból.Hol érdemes fekete munkát keresni amcsiban? Meik államban a leggyakoribb?
2011. márc. 30. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

nagyon rendes és hasznos ember lehetsz, ha már így akarsz nekivágni, hogy FEKETÉN akarok( ugye ez a szó is, hogy akarok!!!) dolgozni, meg sem akarnád próbálni, hogy legálisan keresel munkát aztán mocskosnak vagy minek nevezed az országot, hát el tudom képzelni, hogy milyen ember lehetsz


menj csak de Amerikában utálják azokat akik nem tisztelik a törvényt és már azért be lehet vinni valakit, mert rossz helyre ül ( pl egy szobor tövében)

azért meg öt év letöltendőt lehet kapni, ha zöld kártya nélkül vezet valaki vagy csendháborító

2011. márc. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

az igazság tulajdonképpen az, hogy ismerőstől vagy ottani mexikóitól vagy arabtól lehet illegális munkát szerezni és azzal jól is lehet keresni,,


de azzal nem szabad felvágni stb, mert ha elkap a rendőrség akkor nagy lehet a büntetés és akár azt is megtehetik, hogy hazatoloncolnak..

van olyan ember aki már évek óta illegálisan dolgozik, de csak azért mert szerencséje volt és még nem kapták el, de ha elkapják akkor vége a dalnak.

2011. márc. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

ha angliában élsz amúgy és a fogadó országodat nevezed mocskosnak az még szarabb, mintha a saját hazádat..


tehát már kettős hazaáruló vagy és most meg bűnözni, feketézni indulsz


jó öreg sztálin bácsihoz kéne inkább indulnod majd az adna neked ha még élne

2011. márc. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon okosak vagytok.de egyikőtök se válaszolt a kérdésemre.Vagy fáj hogy én legalább elértem valamit?A hazaárulás nemtudom hogy jön ide na meg Sztálin...ocsmány alatt azt értettem hogy nem szeretek itt élni jól keresek meg minden de nem jön be anglia.Vállalnék én legálisan is munkát de az egyenlő a lehetetlennel.Az ilyen korcsok meg ne irjanak többet.Kössz
2011. márc. 31. 03:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha az ismerőseid itt vannak, akkor gondolom őket már kérdezted meló ügyben, ugye? Mert szerintem többet tudnának segítni, mint mi válaszolók. Amúgy meg aki még mindig feketén dolgozik, nem biztos hogy erről itt ismeretleneknek szívesen nyilatkozik.


Javaslom az olyan városokat, ahol van magyar templom, étterem esetleg kultúrház (nem kell feltétlen vallásosnak lenned... a cél szentesíti az eszközt:). Az ilyen helyeken lehet kopogtatni illetve ismerkedni és kontaktokat szerezni, akiken keresztül könnyebb melót találni(értsd itteni magyarok, akik valaha ugyanott kezdték).


Gondolom már utána érdeklődtél, de ha még nem, akkor az alábbit vedd figyelembe: a beutazásnál kapott fehér kártyával csináltathatsz ugyan itteni jogosítványt, de az addig szól ameddig a kártya érvényes. A magyar jogsival én nem vezetnék, illetve a nemzetközibe a rendőr beleköthet. Ha pedig jogsi nélkül vezetsz, elveszik az autót és séta.

Ha nem csattansz ki az egészségtől, akkor biztosítás nélkül az orvosi ellátás eszméletlen sok. Fogorvosról nem is beszélve.


A közuti ellenőrzésnél a rendőr nem nézi, hogy legálisan tartózkodsz az országban vagy sem, kivéve Arizona államban. Ők most szavazták meg a törvényt, miszerint a rendőr is elkérheti a papírokat. Szoval Arizonába ne menj!


---- azért meg öt év letöltendőt lehet kapni, ha zöld kártya nélkül vezet valaki vagy csendháborító----- a vezetéshez nem zöldkártya hanem jogosítvány kell :)


Ui: az egyik haverom illegálisan volt itt és az akkori helyi konzulnak dolgozott feketén. Ez mennyire komoly?! :)) ebből látszik hogy ez az ország még mindig a lehetőségek országa azok számára, akik elég tökösek, hogy ezt kihasználják

2011. márc. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végre egy normális válasz.Haverom aztmondta jó az angol jogsi odakint.Mert nekem Angol jogsim van és állítólag elfogadják.Alabama államra gondoltam hogy odamegyek aztmondják olcsó
2011. márc. 31. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!