Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az amerikai filmekben látott...

Az amerikai filmekben látott szép, kulturált családi házas negyedek mely városokban vannak? A kisebb városokban? Vagy a nagyobbakban?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 21:04
 1/10 anonim válasza:
Gondolom minden városnak van egy kertvárosi külső része.
2011. ápr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Így van, általában a külvárosi részek szépek.Pl. ismerősöm New Yorkban él hasonló környezetben.
2011. ápr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de ez buta kerdes.

A magyar filmekben latott magas fak melyik erdoben nonek?......

(az USA terulete tobb mint 9millio km2!)


Ha megmondod a film cimet (lehetoleg az eredeti angol cimet) es ha lattam, akkor megmondom hol jatszodik, illetve melyik varosban vannak olyan es ahhoz hasonlo kulturalt csaladi hazas negyedek :)

Ha tobb film cimet irsz, nagyobb az esely h lattam oket.

2011. ápr. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem buta kérdés, csak te vagy hülye!

Mért van az, hogy a többi válaszoló értette, hogy nem konkrét filmre gondolok, hanem úgy általánosságban a családi házas negyedekre, te meg nem értetted?

2011. ápr. 12. 17:38
 5/10 A kérdező kommentje:
Első 2 válaszolónak köszi!
2011. ápr. 12. 17:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Minden varosnak van szep kertvarosi resze meg csunya gettos. Azt azert tegyuk hozza, hogy a szep, kulturalt, csaladias negyedek fenntartasat nagyreszt nem az ott lakok vegzik, hanem vagy a HOA (homeowners' association), amiert a lakok csak perkalnak egy fix osszeget vagy a mexikoi munkasok, akik felaron vagnak fuvet, nyesnek sovenyt es takaritjak a retket. Nalunk ez utobbi van szinte mindenkinel, ezert tunik minden olyan tokeletesen szepnek, de ez a tokeletesseg csak addig tart, amig be nem mesz egy hazba, mert a legtobb ember itt borzaszto rendetlen es eszmeletlen nagy rumli szokott naluk lenni. Kb. mint Magyarorszagon egy putriban. Takaritani, rendet rakni es fenntartani nagyon kevesen tudnak.
2011. ápr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, es meg annyit, hogy sok filmben nem igazi residential areat mutatnak, hanem hollywoodi diszletkent fel van epitve 2-3 utca. Alt. Universal Cityben forgatjak ezeket a filmeket, sorozatokat. Pl. amit a Szuletett Felesegekben is latsz, az is ott forgatott, szoval amit mutatnak, az nem a valosag es neha eleg tavol all tole. A hatalmas gettokat bezzeg nem mutatjak. :)
2011. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem buta kérdés, csak te vagy hülye! - Koszonom szepen hogy megosztottad velem inteligens es melyenszanto velemenyedet. En a kerdesedet neveztem butanak, nem pedig teged, de ugy latszik, hogy ennyi eszed van csak, hogy rogton magadra vetted.


En itt elek es nagyon sokat utazok kocsival es rengeteg "szép, kulturált családi házas negyedek"-et latok mind a nagyvarosokban, mind pedig a kisebb varosokban. En szivesen segitettem volna, ha film peldat mondasz, de ugy latszik ennyire nem is erdekel teged a dolog, a lenyeg h valakinek a nyakara ugorhass, aki csak egy kicsit is neked nem tettszo valaszt ad.


Minden jot! :)

2011. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Mélységesen egyetértek az utolsó hozzászólóval!!

Feltesz a kérdező, egy teljesen bugyuta kérdést,

azután még neki áll feljebb!!

Hát már elnézést, ha nem mindenki állt meg a fejlődésben a kérdező értelmi szintjén!!!

2011. ápr. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én eddig közelről csak Pittsburgh egyik kertvárosi negyedét láttam, nagyon szép hely, de az sem olyan csillivilli makulátlan ám, mint a filmekben. Csak egy szép kertvárosi rész. :D
2011. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!