Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Magyarország vagy Kanada?

Magyarország vagy Kanada?

Figyelt kérdés
Ha választhatnál ,hogy melyikbe szeretnél élni melyiket választanád? Hol van több lehetősége az embernek?
2011. ápr. 22. 16:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Hát a válaszok elég egyértelműek...:)

Igazából én Magyarország nyugati részén lakom és én úgy érzem ,hogy itt ha valaki dolgozik akkor meg tud élni.

Persze sok embernek itt is nehéz sajnos. Voltam a keleti térségben is ,és úgy érzem ott azért jóval rosszabb a helyzet.

De ha elmennék nemis igazán a pénz miatt mennék (az is számít persze) de inkább a táj, az emberek ,és az ottani nagyvárosok tetszenek.

Vancouverről elég jókat hallani...Szerintetek jobb mint Toronto? Gondolom az éghajlat valamivel esősebb vancouver-ben.

2011. ápr. 23. 17:15
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Magyarország egy röhej. És ha azt mondod meg lehet élni, hát igaz, de még így is a kinti életszínvonal töredékében részesülsz itt Mo-n orvos, mérnök, vegyészént. Lehet 200 000 Ft jó fizetés, de még így is gáz..

Meg az egész ország, ahogy kinéz, ahogy az emberek viselkednek, a szolgáltatások, az irigység, a lenézés, az utak, a közbiztonság, egészségügy, oktatás, a lehetőségek, a mindennapok hangulata.. Semmi értelme.


Nem folytatom... Kanada mindneképp!

2011. ápr. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nemcsak az anyagiak miatt jobb Kanada, hanem a pozitiv hozzaallas miatt is, tehat, hogy az emberek nem huznak le a depijukkel. En mondjuk az USA-ban elek es nem koltoznek Kanadaba, csak ha itt nem lett volna semmi lehetosegem elni, de amugy biztos, hogy elheto orszag es sok kanadait ismerek, nagyon baratsagosak, kozvetlenek.
2011. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
86%

Trabant vs Ferrari?

Ez egy hülye kérdés bocs.

2011. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
24%
Gratulálok mindenkinek! Minek rontjátok akkor itt a levegőt? Nélkületek csak többen lennénk.
2011. máj. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
87%
Most komolyan, kit érdekel Magyarország ?!
2011. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
55%
Én voltam Kanadában, csak tudnám mitől vagytok odáig érte. A pénz nem minden. Európában sokkal jobb az időjárás, ott hosszú hideg telek vannak, -20, -30, -40 fokkal, és rövid hideg nyarak. Mindenhová kocsi szükséges, anélkül olyan vagy mintha nem lenne lábad, mert a tömegközlekedés katasztrofális. Az lakosság többségét a kínaiak teszik ki, aztán az indiaiak, filippinók stb, európai ember csak a sor végén. Kultúra semmi, az emberek ott sem udvariasabbak, vagy rendesebbek mint máshol, ráadásul, unalmas. Mindenki csak dolgozik, mert a pénz a minden, aztán hétvégén bevásárolnak, vasárnap is este tízig nyitva minden. Haza mennek bambulnak a tévé előtt, az iskolákról meg azt hallani, hogy az európai színvonal közelébe sem ér, ha innen kimegy egy gyerek felsőbb osztályba rakják, mert annyira előbbre tartanak Európában. Ennek ellenére ha kimész, semmilyen végzettséget nem fogadnak el, amit Európában végeztél, rá kell tanulnod még két évet. Számomra ellenszenves volt, minden tekintetben, főleg időjárásilag. A táj az szép, de millió hely van, ahol sokkal szebb a táj is. Ha ott kellene élnem, akkor már inkább Magyarország, de bármelyik Európai ország különb hely számomra.
2013. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!