Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szerinted melyik a jobb város...

Szerinted melyik a jobb város és miért? NEW YORK - LOS ANGELES?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 15:17
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
80%

Azt, hogy melyik varos piszkosabb a masiknal, azt megis hogyan dontotted el kedves ma 11:17??


Minden mexicoi bevandorlo, aki pl. gyorsetteremben dolgozik, az beszel angolul. Nehogy mar miattuk kelljen spanyolul is megtanulni. Szep is lenne.


Mar tobbszor lattam itt a GYIKon embereket irogatni, hogy LA gettos. Kivancsi vagyok hanyan voltak itt?! NY-nak is vannak ugyanolyan gettos kornyekei mint Loszinak, ez alapjan nem lehet itelni.

Ami viszont tenyleg szamithat a kerdezo szempontjabol, az idojaras es a kozlekedes. Losziban tenyleg csak kocsival eri meg es aki szeret vezeteni, annak itt egy alom lesz.

Aki viszont a tomegkozlekedest szivleli, annak mindenkepp NYC, mert tutti jo metro/buszhalozata van.

Viszont NY-ban van tel, ami szamomra mar el is dontotte a versenyt :)

2011. máj. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Utolsó te la-ben laksz? Hogy sikerült kiköltözni oda, mit dolgozol? :)
2011. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
hu de jo nektek :)) csak irogattok tapasztaltatok mar NY es L.A t is en nem voltam meg es minimum 5 6 ev meg kell amig kijutok de itt romaniaba nagyon getto tel van s hideg s eso s nagy franc. de L.A kiralyabb sokkal szerintem
2011. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
0%

Attól függ, mit szeretnél csinálni...

Ha egész nap csavarognál városba, vagy plázáznal, egyértelmű NY.

HA pedig valamivel nyugisabb de ugyanolyan tartalmasan akarsz ellenni akkor LA.

LA mondjuk biztonságosabb, de NY mellett szól manhattan :))

2011. máj. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
New York ;)
2011. aug. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
szerintem is New York:)
2011. aug. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:

Sokat kerestem már, de valahogy New York nem tud meghatni, kétségtelenül Los Angelest választom, és vannak bőven indokaim:

-Hollywood

-Kék egű, meleg mediterrán éghajlat

-Csak a belváros, nem az egész város van tele b@szva

felhőkarcólókkal, így a gettóban jól lehet pl. BMX-ezni, (imádok), így legalább Los Angelesben meg lehet mozdulni mert nem vagy körülvéve mindehol tornyokkal, oda csak dolgozni kell járni úgyis az irodába, (gondolom)

-Tengerpart, ami nagyon sokat dob egy ilyen városon, viszont New Yorkban is van, csak az a gond hogy alig van New Yorkban homokos rész, ami kicsit is hasonlít egy tengerpartra

-Kalifornia alapból híres állam

-Legtöbb Hollywoodi sztár ott született, ott él,

és ott forgatják a filmeket is, legalább néha összefuthatsz valamelyikkel XD

-És az utolsó: SOROLJAM MÉG?

2013. febr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
New York amerika kultúrális fellegvára. Én még nem jártam ott, de minden álmom, hogy egyszer kimehessek megnézni (ha nem is élhetnék ott).
2013. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerint dönts a többség szerint
2018. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
New york
2018. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!