Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen apró, gesztus értékű...

Milyen apró, gesztus értékű ajándékot célszerű vinni az USA-ba, ha kiskorú gyermekem cserediákként utazik ki családokhoz? Amivel nem lehet gond a beutazáskor, de a vendéglátók (papa, mama, gyerekek) is örömmel fogadnák.

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy ismerik és kedvelik az unicumot, a kisüsti pálinkát, de 21 éves kor alatt alkoholt nem vihet magával a beutazó még ajándékba sem.
2011. máj. 9. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szamos marcipánt, pick szalámit
2011. máj. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hivatalosan nem lehet hustermeket behozni, de van, akit nem kapnak el vele. En DVD-t adnek Magyarorszagrol. Valami ismeretterjeszto, de nem unalmas, angol nyelvu bemutatot, hogy tanuljon az amcsi es ne higyje azt az a csalad, hogy jurtaban eltek (mert aki meg nem volt USA-n kivul, borzaszto blod dolgokat gondol a "kinti" vilagrol) es ezzel elejet lehetne venni a hulyenek nezesnek. Persze nem minden amerikai nez hulyenek, de nem tudjak, hogy milyen Magyarorszag, ha meg nem voltak ott. Nekik az egy nagyon tavoli vilag.
2011. máj. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Magyar kartyat?:) Nekem van egy baratom akinek az egyik mo-i utamrol kalocsai paprikat meg instant majgaluskalevest vittem, mert beszelgettunk rola es tetszett neki:D
2011. máj. 10. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
semmikeppen ne valami diszt a lakasba. es hat pick szalami, en mult evben vittem es LAX-on az egyik kutya kiszagolta a taskabol ami nalam volt mar, es nem ment el tolem, azok pedig elvettek a 3 nagy rud szalamit.
2011. máj. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az usaba hivatalosan hustermeket, gyumolcsot, novenyt behozni nem lehet. (a husban es a novenyek feluleten eloskodo baciktol felnek) A legtobb repteren kutyas orok vannak, akik ezt ellenorzik.


Felesleges kockaztatni, raadasul egy kiskoru utazasi elmenyet azzal, hogy az a helyes kis bloki (amugy tenyleg edesek) leul melle es addig nem tagit, amig ki nem pakoltak a borondjet.


Nekem egy bananhej volt a szatyromban, amit a gepbol kiszallva rogton kidobtam, de a kis mocsok azt is kiszagolta es a noci atnezte a cuccaimat. Szerencsere a borond nem volt meg nalam, az tele volt gesztenye purevel meg turo rudival. Aztan a kijaratnal megis felre huztak, mert a borondon volt egy matrica, amit meg a rakodo terben raktak ra etelszag miatt. Megneztek a rudit meg a puret, de beengedtek. Elottem levo csaladtol almat, banant, narancsot mind elvettek. Mondtak nekik vagy megeszik most vagy kuka.


Hozhat marcipant (az itt nem nagyon van), pilota kekszet, turo rudit a gyerekeknek. Piros paprikat meg vegetat lehet itt is kapni. Viszont egy szepen felfuzott paprikafonat vagy valami hasonlo johet. Esetleg egy himzett asztal terito, vagy magyar mintas konyharuha anyukanak. Apukanak meg egy doboz fecske :D


Ne vidd tulzasba anyagilag, mert az amcsik nem tartjak ezt az ajandekozos szokast, szoval mindegy mit hoz a gyereked, orulni fognak neki.

2011. máj. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Apukanak egy doboz fecske? :D Ezen jot nevettem utolso! Tudod, hogy ugysem venne fel...jobb akkor mar a ferfi tanga! :D
2011. máj. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet húst vinni? lol, mióta? Amikor én voltam nem volt gond...v csak szerencsém volt mert pancser blökivel jöttek??? És még az amcsik néznek hülyének MINKET, mikor ők hiszik h jurtában élünk...amúgy tudják egyáltalán, mi az? :DDD Anyám!
2011. máj. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
16:32: ha elolvastad volna a belepesnel a customs formon, hogy mire x-eled be a nemet, akkor tudnad, hogy hustermeket, gyumolcsot, novenyeket stb-t nem lehet behozni. Hogy nem kaptak el, nem jelenti, hogy legalis, amit tettel.
2011. máj. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez tök jogos amúgy :D
2011. máj. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok segítő szándékú ötletet, azt hiszem a női vonal ajándékozása kipipálható, de mit kapjanak a hímek?

Szerintetek a bűvös kocka jó ötlet, mint ajándék? Pl. a papának...

2011. jún. 14. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!