Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen apró, gesztus értékű...

Milyen apró, gesztus értékű ajándékot célszerű vinni az USA-ba, ha kiskorú gyermekem cserediákként utazik ki családokhoz? Amivel nem lehet gond a beutazáskor, de a vendéglátók (papa, mama, gyerekek) is örömmel fogadnák.

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy ismerik és kedvelik az unicumot, a kisüsti pálinkát, de 21 éves kor alatt alkoholt nem vihet magával a beutazó még ajándékba sem.
2011. máj. 9. 21:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ahhoz jobban kellene ismerni a szemelyt! Buvos kockat egyebkent az USA-ban is lehet kapni, nagyon nepszeru itt, szoval az is lehet, hogy van is nekik. Szep konyv Magyarorszagrol?
2011. jún. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia!

Sorolom, mik nincsenek nekik kint (jellemzően élelmiszerek):

- tokaji bor

- szaloncukor (nincs nekik ilyen, nem is tudják, mire kell használni, ha visztek, mondjátok el, h mi a fára szoktuk akasztani mint a díszt)

- sport csoki

- sajtos tallér

- Burda magazin

- kamasz gyerekek, ha olyan a zenei izlésük, szeretik a Gaxta Zolee lemezeket, főleg ha olyan is van a társaságban, aki pironkodás nélkül szívesen lefordítja nekik a szöveget

- bármilyen magyar zászló vagy címer díszítésű bizbasz, pl.hamutartó, kicsi csésze, dísztárgy, bármelyik ajándékboltban kapsz ilyet

- a legutóbbi amit küldtem a magyar koronaékszereket és a nagy Mo-t ábrázoló puzzle volt

- rubikkocka van nekik, lejárt lemez

- pick szalámi

- vegeta

- szegedi pirospaprika

- fociimádóknak lehet szerezni magyar mezt

- egészen kicsi gyerekeknek kétnyelvű mesekönyv, Libriben nézz szét, vagy Tesz-Vesz szótár (ha nem ismered, az írója Richard Scarry)

- és a legviccesebb: kockás füzet, frankón nem létezik náluk a négyzetrácsos füzet :-)

A tesóm 20 éve kint él, innen az infó. Remélem segítettem.

Rose :-)

2013. jan. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!