Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Milyen ajándékot vigyek...

Milyen ajándékot vigyek amerikai ismerőseimnek? (nem magyarok)

Figyelt kérdés
2011. jún. 4. 13:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek?
2011. jún. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szülők +17 éves lány, + 16 éves fiú.
2011. jún. 4. 14:03
 3/12 anonim válasza:

Mi is ezen gondolkodunk.

Ötleteink vannak, pl: Unicum, piros paprika, Pick szalámi a szülőknek, 12 éves kislánynak karlánc, édesség.

Jobb ötlet?

2011. jún. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Sztem vmi ruhát vagy kiegézítőt!:D

A szülőknek pedig vmi magyarost!:P

2011. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami magyarosat: Kalocsai csipke, Tokai Aszú,

Villányi vörösbor, piros paprika, fokhagyma, egy szép könyv Magyarországról, egy népviseletbe öltöztetett baba.

Remélem tudtam segíteni. Sok sikert!

2011. jún. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Feleség: 3-6 puttonyos Aszu / angol nyelvű magyar szakácskönyv / Édes Anna :) (ez esetben a férjnek a párját is)

Férj: Mézespálinka / lángolt kolbász / Erős Pista :) (ez esetben az asszonynak a párját is)

Gyerekeknek: magyar találmányokról egy angol nyelvű könyv és mehet hozzá pl. rubikkocka ; golyóstoll ... / összeállítás magyar édességekből (Pilóta keksz ; Vanilíás karika ; Pirosmogyorós ; Konyakos meggy ; Tokaji bonbon ; Balatonszelet...)



Csipkés terítőt meg ilyen vackokat szerintem nagyon ne vigyél ki... Én sokat járom a világot és ezeknek örültek mindig a legjobban :)

2011. jún. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Ezek jó ötletek, de fel is lehet adni a poggyászban? Élelmiszert beengednek az országba?
2011. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az Egyesult Allamok teruletere gyumolcsot, novenyt, hust behozni tilos. Ezt a repteren szigoruan ellenorzik es ha talalnak ilyet elveszik es kidobjak.

Amit lehet: turorudi, csomagolt kekszek, csokik, alkohol.

Ha a repcsirol lehozod az ott kapott almat, azt is elveszik, vagy megkernek hogy edd meg ott a helyszinen, a repterrol ki nem viheted.

Nem eri meg kolteni a draga szalamira!

2011. jún. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem még Ausztráliába is beengedték a vákumcsomagolt kolbászt (1 szálat).
2011. jún. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A vamugy weboldalarol:

Animal Products and Animal By-Products:

Meat, milk, egg, poultry, and their products, including products made with these materials, such as dried soup mix or bouillon, are either prohibited or restricted from entering the United States, depending on the types of animal diseases which occur in the country of origin. Fresh (chilled or frozen), dried, cured, and fully cooked meat is generally prohibited from most countries. Canned meat is allowed entry, except beef, veal, lamb, mutton, venison, elk, bison, etc., from countries affected by bovine spongiform encephalopathy (BSE).


roviden es tomoren: hust es huskeszitmenyeket az usaba behozni tilos. Ha valaki probalkozik es lebukik, a buntetes 10,000 dollart is elereheti...

2011. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!