Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen ajándékot vigyek...

Milyen ajándékot vigyek Angliába a családoknak akikhez megyek?

Figyelt kérdés
nem lehet alkohol tartalmú (ugyanis iskolával megyünk :)) és a lényeg, hogy valami magyar dolog legyen!!!
2011. márc. 26. 09:29
 1/8 anonim ***** válasza:
pirospaprika,csokolade
2011. márc. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
pirospaprika, olcsóbb herendi porcelán,hímzés, díszes húsvéti tojás ha húsvét körül mész
2011. márc. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy nagyon nehéz dolog. szerintem igazán semmi olyan dolog nincs amit ök annyira értékelnének ami magyar. már sok ilyen csere diákságon meg au-pair lány is voltam, aztán most már 4 éve külföldön élek, de nem igazán jött be semmi, kivéve a magyar pálinkát és unicumot, ezeket az apukák mindig jó néven vették.

csokiaink nem túl nagy szám, szinte semmi ízük nincs egy milka vagy egy cadbury csoki mellett.

még ha viszel is egy kisebb procelánt, egy hímzést, tuti nagyon hamar félre dobják vagy ahogy van elteszik.


ha húsvét körül mész talán egy egy hímestojás nem rossz ötlet, karácsonykor a mlka szaloncukor.


amit a sok külföldi csoki mellett is finomnak találnak az a vaníliás karika.

2011. márc. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A túró rudi nem ismert az angoloknál, azt kipróbálhatod:) bár az én tapasztalatom az, hogy valaki vagy utálja, mert szokatlan, vagy egyből imádja:D

Unicummal is biztos, hogy nem faragsz mellé, szerintem nyugodtan. Esetlen még Pick szalámi, tokaji aszú.

2011. márc. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Itteni kézimunka. Kis terítő, vagy bármi. Mellé egy jó magyar csoki :)
2011. márc. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó magyar csoki?

Miért van olyan? :D

2011. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én mindenféle magyar csokit vittem (piros mogyorós pl.) dunakavics stb mindet odaadták heloween-kor a kopogtatóknak. a túrórudiba beleharptak és otthagyták. vittem egy magyarcímeres dísz pálinkás poharat-berakták az üdítős poharak közé. Nem becsülik meg bármit is visz az ember.


De azért ajánlok hátha mégis értékelik: Halasi csipke (drága)

képeslap olcsó


egy dolog bejött viszont: vettem egy szép tollat amibe belegravíroztattam annak a nevét akinek adtam ( bár ez nem magyaros- de azt is belegravíroztathatod, hogy from Hungary :)

2011. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én már voltam ilyenen, én egy angol nyelvű szakácskönyvet vettem, amiben a tipikus magyar ételek vannak.
2011. márc. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!