Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 1 évre mennék usaba. Ahol...

1 évre mennék usaba. Ahol segítenék ott eltartanának. Milyen vízum kell?

Figyelt kérdés
Szerintem nem munkavállalói, de nem is turista
2011. jún. 4. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Családhoz/ismerőshöz mennél ki? Mert erre külön vízum nincs, max egy 6 hónapos turistavízummal lehet megoldani, hogy kijuss. Ha csereprogram/szervezet által mész, akkor van erre külön vízum (J1).
2011. jún. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg a nagykövetésget, mert ez nagyon hosszú idő, tehát valami speciális kell, mert se az ESTa, sem a turistavízum nem jó ennyi időre
2011. jún. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kössz. :)És meghívó levél kell? Úgy tudtam hogy csak 3 h-s vízum van, de remélem neked van igazad.
2011. jún. 9. 17:45
 4/7 A kérdező kommentje:
jobban mondva nem is vízum hanem engedély. Ha bármit tudtok ezzel kapcsolatban. vagy h milyen papírok kellenek írjatok. előre is kössz.
2011. jún. 9. 17:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha turista vizumot igenyelsz, akkor azzal 6 honapig lehetsz kint, de lehet, hogy meg sem adjak, ha azt gyanitjak, hogy tovabb maradnal. Ez mind vizum kategoria, nem csak sima engedely. Csak ugy nem lehet kint elni. Pl. au-paireknek van kulon vizum, ami egy evre szol. Ha ilyen jellegu dologban segitenel a kint eloknek, akkor ezt kell megigenyelned.
2011. jún. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én ugy tudom hogy csak három honapos a turista vízum és amcsiba meg lehet hosszabítani. van valami honlap ezekről? És mennyi ideig hazsnálható fel a vízum?
2011. jún. 16. 15:51
 7/7 adi88 válasza:
ki kell fizessel egy 14 dollaros papirt ( esta - valami electronic system travel autorization) amit ki toltesz hogy hova mensz ki vagy buntetett eloeletu vagy-e stb stb kb 48 oran belul megkapod a valaszt hogy "engedelyezve" vagy-e ( nekem 2 perc mulva jott valasz) s ha engedelyezve van ezt a papirt 2 evre kapod amiutan hosszabithatsz, DE 3 honapot tudsz csak ott maradni majd vissza kell gyere 3 honapra ( amennyit ott ulsz annyit itthon is kell ulj) de figyelem: ha megkapod a papirt, ez meg nem garantalja hogy a hatarorseg beenged !!! fenn all a veszely, hogy megveszed MENET-JOVET a jegyet ( anelkul h meghaladd a 90 napot) es az amerikai hatartol visszateritnek. sok sikert kivanok, es ugyelj arra hogy ha meghaladod a 90 napot es elfognak az uton vagy barhol BUNCSELEKMENY ami azonnali letartosztatassal jar es majd haza kuldnek ANELKUL hogy barmilyen ruhakot osszegyujthess es magyarorszagon majd megkapod az iteletet. es tobbet amerikaba nem mehetsz.
2013. márc. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!