Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Florida, Miami 2011?

Florida, Miami 2011?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a férjem és én úgy néz ki hogy Miamiba költözünk jövőre. Szeptember október környékén tervezünk egy egy hónapos túrát még mielőtt kiköltöznénk, mert a férjem már élt kint én még nem, és arra gondoltunk mielőtt végleg feladunk itthon mindent nem árt ha először tudom hogy hova költözöm:)A férjem francia, professzionális grafikus és 3d artist. Úgy néz ki hogy lesz lehetőség munkavízummal kimenni. Én fotós vagyok, de mellette a szakmám felszolgáló, és manikűr-műkörömépítő.A kérdésem az hogy ha a páromnak meglesz ez a vízuma akkor a feleség milyen vízumot kap, ha kap egyáltalán? Lehetséges hogy én is munkavízumot kapok vagy csak kisérőt?

A másik kérdés pedig hogy rengeteg fórumot olvastam hogy mindenki panaszkodik hogy nincs állás stb stb, de ha neked mégiscsak van egy jól fizető állásod akkor azért nem olyan nehéz az élet nem?


A harmadik pedig hogy kb milyenek az árak kinnt most, pl bérelni egy lakást, venni egy autót, élelmiszer, éttermek stb stb.


Nagyon szeretném ha főleg olyan emberek válaszolnának akik éppen kint élnek, mert a nem tudom ,sosem éltem ott, biztos jobb mint itthon válaszokból nem fogok semmit kihámozni:)


Köszi és szép napot:)


2011. jún. 15. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
bocsi,hogy csak ennyit írok,de piszok mázlista vagy :D
2011. jún. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért is?:)
2011. jún. 15. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert minden vágyam egyszer kijutni oda...egyszer csak összejön...nektek meg remélem minden oké lesz,sok sikert...:D
2011. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egfy másodpercet sem gondolkozzatok!!!! Azonnal kifelé!!!!

Nagyon nagyon sok sikert kívánok, és nagyon nagyon "írigy" vagyok!!! Voltam kint, sok államban, egyedül Floridát hagytam ki, de nagyon bánom!!! Menjetek menjetek tétek a jövő!! Én egyedül mentem, és mégis kibírtam,/ nem ilyen szakmával mint ti/ bár maradtam volna kint!!!!!

2011. jún. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szilvás buktát, mert azt szeretem!
2011. júl. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
na ezek a vízum-dolgok engem is nagyon érdekelnének:) bocsi, hogy nem tudok segíteni:/ és rettentően irigy vagyok rád! meg ne gondold magad!
2011. júl. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! Tudod már, hogy hol fogtok lakni a túra alatt? :)

Esetleg, ha még nem akkor van jó ötletem ;)

2011. aug. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!