Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Vettem repjegyet jun 4-jul...

Vettem repjegyet jun 4-jul 4-ig amerikába, most itt vagyok, hazamehetek hamarabb is? A kifizetett repjeggyel.

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
a jegyed konkrét dátumra szól.ha ezen változtatni akarsz fel kell hívnod az adott légitársaságot. általában plusz díjat is kell fizetni.
2011. jún. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így van, attól függ, hogy milyen jegyet vettél, de a légitársaságot mindenképpen fel kell hívni a módosítás miatt.
2011. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A módosításért fizetni kell. Tavaly barátnőm 40.000 ft-ot fizetett azért, hogy 1 héttel hamarabb hazajöhessen New York-ból. Pontosabban mi fizettük ki neki itthon a reptéren, és mi kértük a módosítást is.
2011. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neha a modositas egy uj jegy ara. Attol fugg, hogy milyen jegyet vettel (tobb kategoria van, amikor megveszed es azokra kulonbozo feltetelek vonatkoznak). Az is lehet, hogy majd ujat kell venned visszafele. Mindenkepp hivd fel a legitarsasagot minel elobb, mert minel kozelebb intezed a datumodhoz az ugyet, annal valoszinubb, hogy dragabban kapsz uj jegyet! Azt a par napot nem akarod kihasznalni? Jul 4 majdnem itt van mar...


A ferjemnek is volt modositasa egyszer, vegulis egy uj jegy ara volt. Ha elkerulheto, en nem javaslom, de ha felhivod az airline-t, meg tudjak mondani, hogy mennyi!

2011. jún. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!