Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » University of Georgia. Mit...

University of Georgia. Mit gondolsz? Amerikaban eloktol kerdezem. Jo hire van vagy csak atlagos?

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehezet kerdezel, ugyanis az USA-ban annyi egyetem van, hogy nehez kiemelkedot talalni. Annyira sok az egyetem, hogy egyszerre tobb kiemelkedo is van. A University of Georgia nem egy Ivy Leage-ben levo presztizs egyetem, de a rangsorok szerint elol all elegge es hatalmas egyetem. Itt nezheted meg es hasonlithatod ossze az egyetemeket: [link]


Egy nagy egyetem, de nem egy Princeton. De nem is kell annak lennie...

2011. júl. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, elegge hasznosnak talaltam :)
2011. júl. 14. 16:54
 3/5 A kérdező kommentje:
Es mit gondolsz a Dartmouth College rol?
2011. júl. 19. 02:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nezd meg azon a linken, amit kuldtem, mert sokszor a szak is szamit (vannak szak szerinti rangsorolasok is es meg tudod nezni, hogy melyik egyetem all elol a rangsorban a te valasztott szakodnal). Pl. ha valaki epitesz akar lenni, mas jo, mint annak, aki orvos akar lenni. De altalanossagban elmondhato, hogy minden akkreditalt egyetemmel elboldogulsz, talalsz munkat. Nem igazan ezen mulik. Persze nem mindegy, hogy milyen szakrol van szo. Nem irtad, igy nehez mit mondani.
2011. júl. 19. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Végül mi lett a választott egyetem? Kimentél tanulni?
2014. aug. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!