Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik városba költöznétek az...

Melyik városba költöznétek az USÁ-ba és miért?

Figyelt kérdés
Meg van a lehetőség, hogy más városba költözzek, meg tudnátok osztani a tapasztalatotokat, hogy nektek hol jó és miért épp azt a helyet választottátok?
2009. ápr. 2. 15:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Én New Yorkban élek és nem szeretem. Nem volt választási lehetőségem, mert a férjem itt kapott munkát, igy ide jöttünk.

Máshol nem éltem az Államokban, de hallok ezt-azt. És hallomások alapján úgy gondolom, szivesen élnék mondjuk Miamiban vagy a nyugati parton egy kisvárosban. Olcsóbb is lenne, tisztább a levegő, kedvesebbek az emberek és nem utolsó sorban jó idő van télen is. Most egy egy hálószobás lakást bérlünk annyiért, amennyiért Kaliforniában egy egész házat adnak úszómedencével.

Remélem, ha lejár a férjem munkaszerződése 9 év múlva, átköltözünk valahová Kaliforniába vagy Floridába.

De ha megnyerném a lottót és sok pénzem lenne, egy karib szigetre költöznék.

2009. ápr. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! 9 év azért nem rövid, nekünk is hasonló elkötelezettségünk volt.
2009. ápr. 2. 17:13
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
én Los Angelest kipróbálnám de ott állítólag sok a bandaháború persze attól függ melyik negyedben viszont egy kisváros tényleg jó választás tiszta levegő nincs az a nyüzsgő élet vannak szép nagy családi házak hmmmmmmm.... mást nem naon tok mondani :)
2009. ápr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Honolulu. Szerinted? :D
2009. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Los Angelesben eltem egy evet, szuper volt. Viszont elso valasozlonak uzenem, hogy valamit felreerthettel, mert itt egy egy szobas lakas is 1500 dollar koruli aron van, marha nem akarsz feketekk es mexikoiak kozott elni. Minden rohadt draga, de imadtam ott lenni, mindig sut a nap, ocean, szuper emberek, remelem, egyszer meg visszamehetek.
2009. ápr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is Kaliforniában élek és szerintem minden nagyon nagyon drága és ahhoz nem is kell jobb negyedekbe menni...van valakinek tapasztalata Washington államról vagy Oregonról? Szeretnék a NY-i parton maradni valószínűleg.
2009. ápr. 2. 20:03
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Én is Kaliforniában élnék valahol, mert a nap és a víz a lételemem
2009. ápr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
85%

Én csak arra kérem Istent, mielőtt meghalok legalább 1 hónapot lehessek New Yorkban...

Még ha kiábrándulok is, de muszáj... egyszer látnom:O)

2009. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
94%

Én Miami-ban élek és elképesztő hely nagyon szeretem.És igaza van az első kommentálónak olcsóbban meg lehet élni mint New York-ban.

És a tengerpart,a meleg is nagyon kedvező =)

2009. ápr. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%
április 8. 10:06-os, Te láttad élőben a Miami Ink. tetováló szalont?Ha igen kérlek írd le milyen volt élőben.(Ha jól tudom South Beach-en van).Előre is köszi a választ.
2009. máj. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!