Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikába utazom, de közben...

Amerikába utazom, de közben átruccanunk Kanadába. A határon kérhetnek-e valamit tőlem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 31. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:

hogyne kérhetnek. oda vissza. mindegyik egy határátlépés és ugyan azok a feltételek mintha egy egész hetet ott töltenél.


pl mikor még vízum volt amerikába én akkor voltam, nem tudtam kanadába menni (gondolom niagarához mentek) mert egyszeri belépésre volt vízumom.

2011. júl. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Most is Amerikában vagyok nyaralni. Én 3 hete csináltam ugyanezt.
2011. júl. 31. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Upsz ahamr küldte el.

Tehát én nem rég ruccantam át 1 napra Kanadába Amerikából, hogy megnézzük Torontot és a Niagarát. Minden zökkenőmentesen ment. A Rainbow Bridge-n mentünk. Kértek útlevelet és kérdezték, hogy hova megynk. Mért pont oda. Majd elengedtek. Ha maradsz éjszakára is akkor megkérdezhetik, hogy hol szállsz meg.

2011. júl. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
A Booking.com-on foglalni szeretnék Hollywood-ba szállást(jövőre), és megkérdezném, hogy megbízható-e az oldal?!
2011. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Természetesen útlevél Ok, csak arra voltam kíváncsi, hogy lehet-e probléma. A booking.com megbízható, közvetlenül a szállodához küldi a foglalást, szállodában dolgozom. Mi beterheljük a kártyát, és nem olcsóbb, mintha a szállodában közvetlenül foglaltok.
2011. júl. 31. 17:09
 6/6 anonim válasza:

Én is ezt szeretném kérdezni...

Holnap utazom a Niagarához, átmehetek a kanadai oldalra is minden baj nélkül és vissza is jöhetek?

2011. aug. 12. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!