Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az Egyesült Államokból kisseb...

Az Egyesült Államokból kisseb városokat?

Figyelt kérdés
Mindig a kis amerikai városok érdekeltek mivel van egy érdekes arculata és hangulata amit nagyon szeretek.DE ahol élni is meglehet és viszonylag kevés a fekete meg a latin.Nem rasszizmus csak úgy érzem jobban betudnék illeszkedni olyan környezetbe ahol európai amerikaiak mivel a kultúránk,szokásaink mégis közelebb állnak a miénkhez.De lehet hülyeségeket beszélek,javítsatok ki,ha igen:)
2011. aug. 2. 11:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Kis városba ne menj! Maximum kirándulgatni! Messze nem olyan befogadó a vidéki Amerika, mint a városokban. Vidékre bevándorló nem igen megy!
2011. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekem Orlandó tetszett.
2011. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Orlando tényleg szép,csak nekem kicsit meleg.:)
2011. aug. 2. 17:04
 4/21 anonim ***** válasza:

En mindig kisvarosban eltem tobb allamban is. Nem is akarok nagyban. Az mar reszletkerdes, hogy hova akarsz koltozni, ezen raersz akkor gondolkodni, mikor sikerult a bevandorlasi proceduran keresztul menni. Kisvarosokban nagyon keves helyen van magyar kozosseg, europai amerikaiak termeszetesen vannak, pl. nemetek sokan vannak. Szerintem ha kifejezetten multikulturalis kornyezetben akarsz elni, akkor neked a nagyvarosi elet valo.


Miert akarsz az USA-ban elni, ha annyira ragaszkodsz az europai kulturahoz, szokasokhoz? Nem sok ertelme van akkor Europat elhagynod.

2011. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát ebben lehet valami amit mondasz:) Az biztos,hogy Magyaroroszág nagyon hiányozna...még a nehéz megélhetési körülmények ellenére is.
2011. aug. 2. 21:12
 6/21 anonim ***** válasza:
Ha igy erzel, egy europai orszaggal valoszinuleg jobban jarsz, mert az USA-bol csak evente, ketevente tudnal Magyarorszagra menni. Felteve, ha lesz erre penzed.
2011. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Neked nincs honvágyad?Hogy távol vagy a családtól,barátoktól?:)
2011. aug. 2. 21:40
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem igazan. En itt alapitottam csaladot, a szuleimmel meg a neten majdnem minden nap beszelek.
2011. aug. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
így már világos.Azt szeretném megkérdezni még,hogy melyik az a város az USA-ban,ahol legnagyobb a magyar közösség és összetartanak?
2011. aug. 3. 13:48
 10/21 anonim ***** válasza:

Itt egy lista arrol, hogy hol a legtobb magyar:



Ohio 193,951

New York 137,029

California 133,988

Pennsylvania 132,184

New Jersey 115,615

Michigan 98,036

Florida 96,885



Ugy tudom, hogy Pittsburghtol kezdve New Yorkig, San Diegotol New Jersey varosokig rengeteg magyar van. Ott vannak kialakult kozossegek, magyar templom, magyar haz, etterem. New Jersey talan az, ahol a legtobb bevandorlo el. Ott a legnagyobb multikulti, de sokan nem is beszelnek angolul ott (friss bevandorlok) es ebbol szoktak felreertesek lenni. Az ott tenyleg mas, mint pl. del vagy a kozepnyugat, ahol nincs meg ugyanaz a multikulti.


Amugy itteni magyarokkal nem biztos, hogy erdemes ismerkedni sajnos. Szoval inkabb keruld oket...en nagyon aktivan kerestem evekig a tarsasagukat, nagyon durvakat tudnek meselni...

2011. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!