Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Elkoltoznetek az USA ba? A NY...

Elkoltoznetek az USA ba? A NY -ati partra Los Angelesbe. Varok velemenyeket kritikakat.

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

amerikába...sosem:S

messze lenne a családom.

utálom a nagyvárosokat.

2011. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
8%

hát oda biztos hogy nem!

a szent jános vagy milyen törésvonalon fekszik szoval bármelyik pillanatban megsemmisülhet los angeles.

akár ma akár holnap vagy akár 60 év múlva is!

2011. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Tengerentúlra nem. Az európai országok sokkal szebbek, van történelmük, ugyanakkor a modernitás sem hiányzik belőlük, ha valakinek az kell. Ráadásul szinte minden országból 2-3 óra alatt hazarepülsz, és még kocsival sem vészes, a repülőjegyárakról nem is beszélve.
2011. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
80% peldaul melyik europai varosra gondoltal?
2011. aug. 30. 19:10
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az USA-ba szívesen költöznék, de LA-be nem. Voltam már párszor, de egyáltalán nem vonz az a város. Jelenleg Kanadában élek a feleségemmel, nagyon jól megvagyunk, megvan mindenünk ami kell,szóval csak akkor költöznék, ha valami visszautasíthatatlan ajánlatot kapnék.
2011. aug. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bármelyik nyugat-európai országra mondhattam volna. Franciaország, Belgium..
2011. aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
65% os akkor hova koltoznel ha los angelesbe nem?amugy kanadaban hol laksz?
2011. aug. 30. 20:05
 8/16 anonim ***** válasza:

Hogy hova költöznék? New York, Chicago, Denver, Phoenix, Washington DC, Portland, San Antonio, Houston, Dallas.


Jelenleg Mississauga-ban élünk, Ontario déli részén.

2011. aug. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Miert nem koltoznel los angelesbe?Van nekem ott egy nagybatyam es o egesz jol megvan.En pedig imadom az USA-t.
2011. aug. 30. 20:17
 10/16 anonim ***** válasza:
A pontos indokát nem tudom, hogy miért nem költöznék, csak jártam már ott 3-szor, és valahogy nagyon összevissza város az! Bár világéletemben nagyvárosban éltem(otthon Budapest, utána London, majd Toronto, most egy kisebben élek). Valahogy nekem LA kiismerhetetlen. New Yorkot jobban kedvelem. Ha mennék, akkor legszívesebben oda mennék. Te miért vágysz annyira LA-be? Jártál már ott? Az én véleményem az, hogy messze nem olyan jó hely, mint a filmeken, képeken.
2011. aug. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!