Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Torontoba utazok a nyáron és...

Torontoba utazok a nyáron és véleményeket, tapasztalatokat szeretném ha megosztanátok velem az uttal kapcsolatban. Nektek milyen utatok volt Torontoba?

Figyelt kérdés

Én Helsinkin keresztül megyek egyedül és eléggé félek az uttol meg a reptéri beengedésről is már hallottam toronroba hogy kiszedhetnek h mért jöttél, kihez jöttél.

Meg az átszállás hogy megy meg ilyenek


Válaszokat előre is köszönöm


2011. jún. 1. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia!Az út jó hosszú lesz, de van dvd (általában), filmek,zenék. És igyál, attól legalább elalszol:) Meghívó leveled van? Vagy kihez mész? Miért mész? Csak úgy? Mert bizony egyre szigorúbban veszik. Én másfél éve voltam, minket is kérdezgettek az emigráción, hogy hová, minek megyünk, meddig maradunk, stb.
2011. jún. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

szia!

Szép is lenne becsiccsentve érkezek meg vissza is küldenek azonnal :D

kell meghívo levél? az nem csak akkor ha dolgozni megy az ember?

Igen, azt nem irtam hogy mért megyek.

barátnőmhöz megyek látogatóba 1,5 honapra. Végülis nyaralni. Ugy tudom hogy 6honapig nem kell semmi vizum meg ilyenek

2011. jún. 1. 21:59
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy részegen szállj le!:) Vízum nem kell, és a meghívó levél sem, az csak javaslat. Így is azt fogják gondolni, hogy dolgozni vagy emigrálni mész.
2011. jún. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az remek lesz :D remélem semmit sem fognak gondolni :D

Meg az angolom sem olyan jó, szoval nem vagyok felkészülve egy kiadós kikérdezésre :D majd max activity-zek :D

2011. jún. 1. 23:06
 5/12 anonim ***** válasza:
Azt mindenképp megkérdezik, hogy kihez utazol, meddig maradsz, mennyi pénz van nálad. Az sem biztos, hogy az emigrációra be kell fordulnod. Nekem csak azért kellett mert permanent resident vízummal mentem, és az emigrációs irodájukban vették fel az adatokat h hova küldjék majd a végleges kárytát. Párom turistaként jött akkor és neki nem kellett bemennie.
2011. jún. 20. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Remélem sehova sem kell bemennem és nagyon beszélgetenem, mert azért annyira nem vagyok biztos az angol nyelvtudásomban h én ott csevegjek :D

Azt nem tudod h kb mennyi kp lehet nálam?

2011. jún. 20. 11:26
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs határ. Pénzre nincs. Azt tudom, hogy húsárut abszolút nem vihetsz be. Alkoholból fejenként 1 üveg, cigiből 1 csík.
2011. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Azt nem tudod h lehet e turorudit vinni, mert barátnöm azt kérte h vigyek neki sok turorudit :D
2011. jún. 21. 23:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lehet:) Mi mindkét alkalommal vittünk egy kartonnal.
2011. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

szia ismét :D

Azt is megkérdezhetem hogy beraktátok e vmibe? Csak mert nem 2 orát kell kibirniuk szegényeknek a csomagomban :)

2011. jún. 23. 03:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!