Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan tud kint maradni velem...

Bridge-toll kérdése:

Hogyan tud kint maradni velem a párom hosszútávon?

Figyelt kérdés
Nem rég költöztem Amerikába, van zöld kártyám, de sajnos a párom nem jöhetett velem, mert neki nincs rokoni szál, ami ide kötné. Tudom, hogy tud kijönni, de arra nem találtam választ, hogyan tudna hosszú távon itt maradni.
2011. szept. 5. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Helló! Úgy tud kijönni, hogy megvárja amíg te állampolgár leszel, majd elveszed a párod és ezáltal a házasság által megkapja a zöldkártyát! Máshogy nagyon nem! De ajánlom, hogy keress fel egy megbízható bevándorlási ügyvédet és beszélj vele, hogy mit ajánl! Van egy jó ügyvéd ismerősön, jó szívvel ajánlom neked: Peter Goldberger

[link]

2011. szept. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Itt a címe az ügyvédnek: több irodája is van


1400 Avenue Z, Suite 402

Brooklyn, NY 11235


vagy


100 Church Street, 8th Floor

New York, NY,10007


vagy


2185 Lemoine Avenue, Suite B1

Fort Lee, NJ 07024

2011. szept. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amerikában nem tudom mi a helyzet, de barátnőm úgy mehetett ki, h a pasija megkérte a cégét h intézzék el, szóval elvileg lehet ha lesz jó munkád, akkor el tudják intézni.
2011. szept. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azt hiszem ez ügyvédes lesz, de nem azon a környéken lakunk, de köszönöm szépen!
2011. szept. 5. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!