Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Utasbiztosítás kell a beutazás...

Utasbiztosítás kell a beutazáshoz, ha Amerikába megyek?

Figyelt kérdés
Ha nincs, azért még beengednek az országba? Esta, repjegy, útlevél mellé milyen papírok kellenék még?
2011. jún. 9. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy kötelező-e, de én biztosan nem mernék elindulni olyan messzire biztosítás nélkül.
2011. jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kelleni nem kell, de jo ha van. A hataron nem kerik, de a sajat magad megnyugtatasa vegett jobb ha van. Az egeszsegugyi ellatas qrva draga!
2011. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Nekem volt egy olcsó biztosításom a hitelkártyámhoz, de én még pluszban megkötöttem a legdrágább korlátlan utasbiztosítást is. Egy több százezres utazásnál mi az a 15eFt?? Véletlenül rosszul lépek, eltörik a bokám, aztán viszik a házat a fejünk fölül!


Egyébként tőlem nem kértek semmit az ESTA-n kívül. Nálam volt még a szállodai foglalás igazolása és a különböző befizetett programoknak is az igazolása. Ezeket nem kérték, de egyébként alig akartak beengedni az országba, mert fura volt nekik hogy egyedül jöttem, és az egyetlen rokonom sem ott lakik ahova menni készültem. Nem rokonlátogatásra mentem... De aztán megkérdezték hogy mivel foglalkozom, és miután mondtam hogy mérnök vagyok, átengedtek, mert gondolták hogy mérnöki diplomával nem fogok ottmaradni szállodát takarítani. Az én szakmámmal, pedig nem lehet illegálisan elhelyezkedni.


Ha rokonokhoz mész, érdemes vinni egy meghívó levelet tőlük!

2011. jún. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azt nem lehet, hogy kint kötök biztosítást? Az utazás időtartamára már benne van a repjegy árában, nem?

2011. jún. 10. 12:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Te tényleg most ezen faszarágiskodsz, amikor full biztosítást lehet a Postánál is kötni 15 ezerért??? A repjegyben csak a repülés időtartamára vonatkozik a biztosítás, csakúgy ,mint a buszbérletre.És szerintem nem engednek be anélkül az országba.
2011. jún. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
plussz egy példa csak, kiszállsz a tranzitból,kilépsz a reptér elé és hasra vágod magad, eltörik kezed lábad..akkor mit csinálsz, he? biztosítás nélkül. El sem látnak Amerikában. Elszorítják az eret, azt kész, többet nem kötelesek tenni.
2011. jún. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barmi tortenhet. Biztositas nelkul ne indulj el. Mi ertelme kint kotni biztositast? Azt hiszed, hogy az olcsobb?
2011. jún. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!