Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mi a velemenyed a Niagara...

Mi a velemenyed a Niagara Vizesesrol?

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 20:20
 1/5 dirtboy ***** válasza:
100%

szépnek szép csak sok benne a dihidrogén-monoxid

:)

2011. okt. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
51%
Ja ja.Igaza van az előttem válaszolónak.+ még annyit tenék hozzá,hogy ha sokáig bámulod észre se veszed,hogy behugyoztál :D
2011. okt. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A véleményem az, hogy ott kell lenni, és látni! Monumentális!!! Azt nem adja vissza sem videó, sem film! Én kétszer voltam, de leírhatatlan élmény!!!Főleg mikor hajoval bementünk a vízesés alá!!!
2011. okt. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!


En mar voltam egy parszor,regota Torontoban elek.Szerintem is latni kell! Gyonyoru es hatalmas vizzuhatag!


Azert vagyok kivancsi mas velemenyere,aki mar latta,mert az egyik baratom szerint semmi kulonleges nincs benne! Az en velemenyem es az ove nem egyezik!!

2011. okt. 28. 22:45
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hatalmas élmény. "Csak" egy hónapig voltam Torontóban és környékén, de ezalatt az idő alatt kétszer is megnéztem. Első alkalommal a hajóval mentem a vízesés "alá", másodszorra a vízesés mögé mentem (behind the falls). Mindkettő nagy élmény volt. A hatalmas hangja, a már-már érezhető ereje és a látványa felejthetetlen. Remélem lesz még alkalmam viszontlátni!
2011. nov. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!