Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jártál már Londonban? Mit...

Jártál már Londonban? Mit néztél meg, tetszett, visszamennél, mi a véleményed a városról és az ott élő emberekről?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék eljutni Londonba. Imádom, a kedvenc városom!:)

Remélhetőleg idén össze is jön az utazás!:)


2011. máj. 2. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem London-t. Mindent megnéztem amit csak lehetett. London Eye,Westminster Apátság,The Tower of London,Big ben,és az összes híres helyet,amit csak lehetett. Szívesen vissza mennék.bár igy is vissza szoktam,hiszen járok ki. Remélem neked is sikerül ki jutni.
2011. máj. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Imádtam :):) az egész országot :):) eredetileg én Bristolban (Délnyugat-Anglia) töltöttem el 2 hetet és csak egy napot Londonban, teljes mértékben pozitív a véleményem. Az időjárás kissé esős, de azt ki lehet bírni. Az emberek udvariasak, nem olyan idegbetegek, mint itthon, teljesen más a mentalitás. Londonra 1 nap nem elég, szerintem egy hónap sem :D amit mindenképp meg kell nézned: London Eye, Piccadaly Circus, Westminster Abbey, British Muzeum, Buckingham Palota, Tower Bridge, Trafalgar Square, Parlament.. ezeket hiba kihagyni.

Ezen kívül rengeteg látványosság van még, érdekes még pl a Madame Tussauds, a természettudományi múzeum stb

2011. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!