Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Olcsóbb az USA-ban (Miami és...

Olcsóbb az USA-ban (Miami és környéke) megvenni a visszafelé menő repülőjegyet, vagy olcsóbb egyből retúrjegyet venni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 09:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy az USÁ-ba csak úgy lehet utazni, hogy ha retúrjegyed van. (persze, ha nem vagy állampolgár, vagy zöldkártyás)
2011. nov. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha turistaként jössz az USA-ba akkor a belépésnél igazolnod kell azt, hogy megvan a visszaútra szóló jegyed is! Ez szabály!
2011. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Csak kíváncsiságból kérdeztem, mert lehet hogy nyáron lesz lehetőségem kimenni, de még nem biztos.
2011. nov. 10. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha van kartyad, amivel online tudsz vasarolni, akkor mindenkepp nezd meg az expedia.com weboldalat. En barmikor vettem anyueknak jegyet (usabol) mindig olcsobb volt, mintha ok otthon netrol vagy utazasi irodabol vettek volna.

Retur jegyet MINDIG olcsobb venni, mint egy oda megy egy vissza jegyet.

Raadasul az elozoek jol irtak, usa belepesnel kerik a visszautra szolo jegyet.

2011. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!