Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerikában élő magyarok! Ti...

Amerikában élő magyarok! Ti milyen munkát találtatok kint?

Figyelt kérdés

Érettségi után majd szeretnék kimenni az USA-ba dolgozni, de nem tudom milyen állások vannak amire érdemes menni..jelenleg vendéglátást/idegenforgalmat tanulok és ebből fogok érettségizni is. Érdekel a szakácskodás vagy a cukrászat. Sajnos a pincérkedés nem megy mivel ekte-balkezes vagyok és nem megy a felszolgálás...

Ha esetleg van olyan fórum, ahol lehet beszélgetni kint élő magyarokkal akkor légyszi írjátok meg./vagy írjatok privátba! Köszönöm!:)


2011. dec. 4. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Bá én nem élek amerikában, attól még elég tájékozott vok, a nyaraimat new jerseyben töltöm. Az egész attól függ van-e amerikaizöldkártyád. Ha nincs akkor bejelentett munkád nem nagyon lesz, akkor többnyire házvezetőnő (márha nő vagy), építkezésen dolgozhatsz, takaríthasz (mondjuk bárhol), vagy szalagmunkád lehet durván. viszont ha van papírod, hogy dolgozhatsz kinnt akkor tanulmányaidnak megfelelő munkát találhatsz. Szóval nemigen éri meg érettségi után rögtön kinnt dolgozni, inkább azt kéne megoldanod, hogy tanulói vízumot szerezz.
2011. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!