Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Ha repülök akkor a csomagomban...

Ha repülök akkor a csomagomban hogyan kell eltennem a következő holmikat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt például a testápolóra, krémekre, hajhabra, hajlakkra, hajfénypermetre, hasonló dolgokra... Ezeket úgy tudom, egyenként be kell tennem zacskóba. Vagy nem? És pl a körömlakkokat? Vagy csak a kézipoggyászomba kell így eltenni a cuccokat?
2009. máj. 21. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A feladando nagy borondbe ugy teszed, ahogy akarod. Igy zacskozni csak a kezipoggyaszhoz kell.
2009. máj. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Csak a kézipoggyászba kell zacsokózni a folyadékokat. ÚGyhogy az ilyesmit a feladott poggyászba tedd!! -
2009. máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ez eddig nem volt nekem világos, hogy most akkor csak a kézipoggyászba kell, vagy a másikba is...

Köszönöm a segítséget! :)

2009. máj. 21. 13:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jól mondták az előzők, mindenképp a feladandó poggyászokba kell tenni, különben a szemed előtt fogják kidobni a kézicsomagodból. Én vittem körömlakkot kézipoggyászban, az azért van rendben, mert nem lépi át a 100 milis határt. Ami átlépi, azt mind a nagybőröndbe kell tenni. Kisollót sem szabad pl. kézipoggyászban vinni.
2009. máj. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Viszont nem mondasz "hülyeséget" azzal, hogy a feladott csomagba is zacskózz. Ugyanis, aki tapasztalt utazó, az tudja, hogy bizony előfordul, hogy csupa tusfürdős az egész bőrönd, mikor a célállomáson kinyitja. Ennek az esélye az átszállások számával hatványozódik...

Tehát csak magadnak segítesz, ha a folyékony dolgokat (pl. fogkrém, tusfürdő, testápoló, naptej stb.) egy zárható zacskóba teszed bele, majd azt a feladandó csomagodba. Így ha kifolyna, akkor is csak a zacskó belseje lesz olyan, nem a ruhád.


Szabály nincs erre, tehát beleteheted csomagolás nélkül is. A kötelező zacskózás ÉS a 100 ml-es határ a kézipoggyászra vonatkozik. De ott sem zacskózni kell, hanem EGY ZACSKÓ lehet, és ÖSSZESEN max 100 ml folyadék.

2009. máj. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legegyszerubb, ha nem viszel magaddal sok szepseg apolot, felesleges azt pakolgatnod, csomagolnod, es foleg aggodnod, hogy ki nem folyjon minden amig megerkezel.

Kint kulfoldon a toredekert megkapsz mindent, sot meg finomabb pipere cuccokat lehet kapni jobb aron, mint Magyarorszagon.

Ne vigyel ki semmit, hajhab meg samponokat...stb! Vegyel meg mindent kint sokkal olcsobb es egyszerubb is lesz a dolog. Foleg ha hosszabb idore mesz ki, akkor plane felesleges cipelned.

De persze te tudod,csak egy jo tanacs, amugy jo utat:)

2009. máj. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kell helyesen leirni azt a szot, hogy folyjon? Igy jo?
2009. máj. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen, tökéletesen jó. Folyjon! :) Így van felszólítóban.
2009. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jo, folyjon:) koszi:)
2009. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Hát ezen, most ahogy így mondtátok, lehet, hogy elgondolkodom. Talán lehet, hogy tényleg nem viszem ki az eddig megvett sminkcuccaimat, piperecuccaim... De nem tudom! Mert rengeteg van, és akkor szinte pénzkidobás volt mind. Na mindegy, majd meglátjuk, mennyi fér el a bőröndben.

Köszönöm mindenkinek!

2009. máj. 22. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!