Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lehet utazok Írországba...

Lehet utazok Írországba következő félévben, Limerlickbe, kinek mi a tapasztalata Írországgal kapcsolatban, milyen ott az élet, milyenek az emberek, milyen a város? Storykat plzz :D

Figyelt kérdés
2011. ápr. 4. 20:46
 1/1 anonim válasza:
Én ősszel látogattam el Dublinba. Maga az ország szerintem varázslatos, persze az esőt a hideget el kell viselni. Az emberek barátságosak, bár az akcentust nehéz megszokni... Vidéken Limerick-ben nem tudom milyen az élet. Belfast, Cork, Galway... Ezekről a városokról csak jót hallottam. Persze a média beleoltja az emberbe, hogy az írek isznak, meg ira stb.. Hát én rossz dolgokat nem tapasztaltam kint. Sok jó sztorim van. Például voltunk a Guinness Storehouse-ban ahol vettem egy Guinness feliratos kalapot. Másnap este az egyik pubban zöld pulcsiban Guinnessel a kezemben egy ír fickó koccintott velem. Aztán egész este beszélgettem vele. :) A pubok hangulata eszméletlen jó.. Ha szereted a steaket odakinn isteniek vannak. A fish and chips elég olajos, az irish stew nek pedig nincs sok köze a magyar pörkölthöz :) Ha ellátogatsz Dublinba menj be a St Gogarty's pubba a Temple Bar-ban. Az felejtheteletlen élmény lesz! Vidék pedig gyönyőrű
2012. aug. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!