Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miert van kint illegalisan...

Miert van kint illegalisan (USA)? Nem fel a lebukastol?

Figyelt kérdés

Van egy regi csaj (22) csapattarsam Las Vegasban. Mar 1,5 eve kint van es illegalisan, mivel a 3 honapos estaval ment ki.


En is voltam kint J1-es vizummal 3 honapot, de nem mertem kint maradni, feltem h lebukok es kitololcolnak.


A csaj kb 10/10 pontos, szerintem jol nez ki. Azt nem tudom mit csinal kint, mivel csak party fotokat tolt fel.

Meg tavaly rakerdeztem h h ment ki, de nem valaszolt.


Irigy nem vagyok ra, mivel en meg angliaban elek. es jol erzem magam itt is, de azert valamennyire vagyok vissza Amerikaba.


23L


2012. jan. 1. 11:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek sok oka lehet. Egyebkent a kulseje, hogy jon ide? Vagy ugy gondolod abbol el meg? Ez is lehetseges, es ha ez igy van, lehet, ha akarna se tudna hazajonni. Valamint, ha haza akar jonni, akkor kiderul ugye egybol lebukik, mert a hatart at is kell lepni. Esetleg te is kovetni szeretned?
2012. jan. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért kell ilyen hülyeséget kérdezni?
2012. jan. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nem hosszabbíttatta meg a vízumot?
2012. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

mivel estaval ment ki, azt tudtommal nem lehet meghosszabitania. minden keppen haza kellett volna jonnie. es masik ismerosom mondta h nem lett neki hosszabitva.


en is nagyon szivesen maradtam volna kint, csak nem voltam eleg bator ahhoz h illegalisan legyek.

2012. jan. 1. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
De tudlak sajnálni, örplj, hogy voltál. Ráadásul Angliába vagy most, és fiatal vagy. Fog még arra sodorni az élet ne rágódj rajta.
2012. jan. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!