Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Yorkban jó a megélhetőség,...

New Yorkban jó a megélhetőség, illetve munka?

Figyelt kérdés
Hamarosan lediplomázok, és szívesen költöznék Amerikába, pontosabban New Yorkba. Turizmus-vendéglátás szakon tanulok, és mindenféleképp ebben a munkakörben szeretnék elhelyezkedni, leginkább rendezvényszervező vállalatoknál, vagy szállodai közép- és felsővezetői munkakörökben, esetleg a későbbiekben saját vállalkozást létrehozni. Mit gondoltok ennek esélyeiről?
2012. jan. 1. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Annak az esélye ,hogy szponzorálnak zöldkártyára ezzel a dimplomával szinte egyenlő a nullával, nemhogy vezetői munkakörben... Sajnos ez messze nem hiányszakma.

Szerintem próbáld meg a zöldkártya lottót ,az úgyis ingyenes és nem veszíthetsz semmit! Más lehetőséged jelenleg sajnos nincsen. Ausztrália esetleg nem tetszene? Vagy talán Canada?

2012. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkodtam már a zöldkártyalottón, ki is fogom próbálni. Ausztrália sajnos egyáltalán nem vonz, inkább Kanada. De miért pont inkább ez a kettő, mint az USA?
2012. jan. 1. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert oda sokkal könnyebb kijutni, mivel pontrendszer van.

Ez egy kicsit bonyolult, de a lényeg hogy kapsz pontot ha van angol nyelvvizsgád (nem akármilyen)vagy szakmai végzettség is fontos..Meg tapasztalat stb..

Így egyátalán nem lehetetlen kijutni ,sőt.. Viszont az Usa teljesen más ,ott manapság baromi nehéz .

Kanada nagyon hasonlít az USA hoz ,ha pedig az USA ba azért mentél volna mert változatosabb természeti adottságai vannak sokat nem vesztesz mivel Kanada nincs olyan messze szóval ezekre a helyekre könnyedén eljuthatsz. Sok szerencsét!

2012. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Kanadaba se jutna be ezzel a diplomaval, tudom mert a hugom utanam akart jonni, es neki olyan diplomaja van,mint a kerdezonek. En is Kanadaban kezdtem,most az Usaban vagyok. Muszaj Europaban gondolkodnod, de nem akarlak elkeseriteni,meg nem nezlek le,hisz a hugom is ilyen diplomat szerzett,de O ezzel meg Britanniaban se tudott elhelyezkedni, szerintem kb egyenlo a nullaval,pedig O meg korabban is vegzett,akkor tobb volt az esely,mert kevesebb ilyen szakos ember volt,jelesre vegzett, es nem 1 nem 2 evig keresett szakmajahoz illo munkat.
2012. jan. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Csak megsúgom, hogy az USA-ban lesz@rják, hogy milyen diplomád van vagy nyelvvizsgát, csak az aktív, használható nyelvtudás érdekli őket. Külföldi állampolgárként max. mosogatnni vagy felszolgálónak mehetsz el. New York egy többmilliós metropolisz, nagy a munkanélküliség amúgy is a világválság miatt, sok amerikai állampolgárnak sincs munkája és ők is képzettek.
2012. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5/5-ös válaszolónak van igaza!!!!!!
2012. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs!!!!!! 5/6-os!!!!
2012. ápr. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!