Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik az élhetőbb USA vagy...

Melyik az élhetőbb USA vagy Kanada? Miért? Milyenek az emberek? Melyik nyugalmasab, biztonságosabb?

Figyelt kérdés
8 éve tanulok angolul, van egy középfokú nyelvvizsgám a németet most kezdtem szeptemberben
2012. jan. 1. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő jó,csak hát az USA-ban szerintem egyre több etnikai alapú konfliktus várható a közeljövőben.Kanada kevésbé sűrűn lakott,nyugisabb,mondjuk hidegebb is,de ha engem kérdezel Kanada.
2012. jan. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyre több etnikai alapú konfliktus várható ? Ezt nem egészen értem!
2012. jan. 1. 20:56
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Kanadába ne menj ott sok a cigány
2012. jan. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hogy kerülnek azok oda?
2012. jan. 1. 22:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Hogy kerülnek azok oda?"

Innen :'D

Egyébként nincs olyan sok belőlük.Az USA-val kapcsolatban pedig úgy értettem hogy túl sok a népcsoport és ez hosszú távon nem vezet semmi jóra.A spanyolokkal pl. biztosan probléma lesz előbb vagy utóbb.

2012. jan. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ok köszi, várok még válaszokat
2012. jan. 1. 22:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Kanada. Az USA-ban elképesztően sok a lövöldözés, nincs tömegközlekedés, szarok az utak, a kertvárosokban túl alacsony a népsűrűség, a rendes városi részek meg el vannak gettósodva, ronda az egész és minden tele van ragasztgatva reklámokkal. Az épületek jelentős része jellegtelen. Ezzel szemben például Vancouvert választották pár éve a világ legélhetőbb városává. Persze az USA-val kapcsolatban az is jelentőséggel bír, hogy pontosan hova akarnál költözni.
2012. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem azert, de Kanada nagy resze bevandorlokbol el. Es elobb utobb borulni fog a bili, foleg, hogy egyre tobb cigo, feka, paki kapja meg az uldozott menekult statuszt es rombolnak. Mellesleg en eltem Kanadaban 2 evet, azt igy megsugom, hogy a magyar meg a cigany egyenlo ott, mert a cigok tobbsege(vannak egy paran) magyar cigok,es ott magyarkent mutatkoznak be,ergo a magyarokat mar nem annyira csipik. Es hat az USA, ott is lesz ebbol gond, bar ot en is inkabb a spanyolokra tippelnek elsosorban,aztan majd jon a tobbi. Ami eloszor jo, mert liberalis, kesobb szerintem hatalmas problemava fog novekedni(sok mas nemzetisegu ember), de ezt ne ugy kepzeld,mint itt Eu-n belul,mivel nagyobb a terulet,sokkal tobben vannak,iszonyat sokan es gondolj bele mar a Franciaknal is gond, es mar hazatoloncolnak, pedig az meg semmi. Igaz Britannia Eu "szemettelepe" ebbol a szempontbol,de meg mindig jobb en azt mondom,ha mindenkepp angol nyelvteruletre vagysz.
2012. jan. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
-el, +all
2012. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ott,franciak (elnezest,ah ma meg irni se tudok)
2012. jan. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!