Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik az élhetőbb USA vagy...

Melyik az élhetőbb USA vagy Kanada? Miért? Milyenek az emberek? Melyik nyugalmasab, biztonságosabb?

Figyelt kérdés
8 éve tanulok angolul, van egy középfokú nyelvvizsgám a németet most kezdtem szeptemberben
2012. jan. 1. 20:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

A spanyolokkal pl. biztosan probléma lesz előbb vagy utóbb. --- ezeket meg honnan szeditek?

Kedves valaszolok, az en kerdesem az lenne, hogy hanyszor voltatok az USAban? Es hol?

Mert ahol en elek - tobb mint 8 eve - es ahol en jartam - eleg sok helyen - ott soha semmi "spanyol" problemara utalo jelet nem lattam. Mirol beszeltek?


Szarok az utak? Igen vannak rossz minosegu utak, de hol nincsenek??? Vannak nagyon jo minosegu utszakaszok is. De az utminoseg legyen a legkisebb gondja az olyanoknak akik itt elnek.


Az en sz.velemenyem, hogy NEM az szamit, hogy milyen az utminoseg, vagy a tomegkozlekedes (foleg egy olyan varosban ahol mindenki kocsival jar) hanem AZ szamit, hogy megtehetem, hogy uj autot veszek, kedvemre kocsikazom belole a benzint es nem kapok infarktust a kuton, hogy meg messzirol sem fenyeget olyasmi, hogy nem tudom a villanyszamlat vagy a gazt kifizetni, hogy a fonokom megbecsuli a munkamat es rendesen megfizeti es este kimegyek az utcara setalni, anelkul h feltenem a seggem. Ezek szamitanak, nem az, hogy ronda vagy tele van reklammal... ami egyebkent nem igaz, vagyis legalabbis nagyon szubjektiv es helyszin fuggo.


Kanadat nem ismerem, de oda csak az idojaras miatt nem mennek, nem szeretem a hideget, szoval inkabb izzadok a napfenyes Caliban...


Ne adj tul sokat az emberek velemenyere, meg az enyemre se, mert lehet, h akiket en ismerek mind tunderi emberek, de ha kijossz es belefutsz egy csomo balf.szba, akkor ugy fogod erezni atvertek. Ki kell jonni, meg kell tapasztalni es ugy lehet jo velemenyt formalni.

2012. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!