Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA: New York, vs. Kanada:...

USA: New York, vs. Kanada: Toronto vagy Vancouver?

Figyelt kérdés
Megélhetés, munka, jobb közérzet szempontjából?
2012. jan. 2. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kanada: Vancouver


New York azért nem jó mert túl van árazva az a város. Laktam ott 2 évig, de igazán csak akkor jó a város, ha legalább havi 4-5000 USD-ot keresel. Az alatt csak "vegetáció" van. Persze new york-i viszonylatban.

2012. jan. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Kanada.
2012. jan. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Kanada. Szerintem a kanadai állam sokkal jobban 'működik'. Alacsony adók, ingyenes egészségügyi ellátás, szegények segitése, stb. Persze itt is vannak problémák, de az átlag életszinvonal elég jó, főleg Magyarországhoz viszonyitva. Ja, és Kanada igencsak multikulturális, itt a világ minden országából élnek emberek.

Hogy Toronto vagy Vancouver, azt már neked kell tudnod, hogy mi vonz jobban. Én Torontóban élek, de jártam már Vancouverben is. Tény, hogy Vancouver sokkal szebb környezetben van, gyönyörű tájak vannak arrafelé, de én valahogyan nem tudnám ott elképzelni az életemet.

Ja, és amig Torontoban legfeljebb a mosómedvék bosszantanak fel, amikor kipakolják a szemetesedet, Vancouverben barnamedvék is ijesztgetik néha az embereket :D

2012. jan. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :))
2012. jan. 30. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!