Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Volt már valaki Las VEgasban?...

Volt már valaki Las VEgasban? MI a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Márciusban készülünk Las VEgasba,és kíváncsi lennék kinek hogy tetszett.ugye,azt nem szokják nézni,hogy esetleg hogy öltözködünk stb??Nagy a nyüzsgés?Kérlek írjátok le,hogy nektek milyen volt :)
2012. jan. 4. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%

Én a nyáron voltam. Teljesen mindegy milyen ruhában vagy. Nagyon nagy különbségek vannak. Vannak akik szépen kiöltöznek, de a többség sima farmer pólóban volt. Sőt néhányan melegítőben.

Itt aztán teljesen mindegy.

Nekem nagyon tetszett, mikor első este bementünk a városba. Egyszerűen akárhova néztem volt valami érdekes amit láthatok. A fények, az épületek és persze az emberek. Az emberek sokan vicces ruhákban voltak, kalapban. Sok utcai fellépő van. Különféle koktélok vannak, amiket ilyen különleges pohárból lehet inni.

Csövesek olyan táblákat tartanak, hogy kell pénz fűre. Vagy adj pénzt, mert a szüleimet elvitték a nindzsák és kell a pénz karate edzőre. Mindig kitalálnak valami jópofát.


Nyüzsgő? Este nagyon.:)

Napközben is, de akkor nem annyira olyan a feelingje.


Sajnos én nem vagyok 21 éves, ezért nem szerencsejátékozhattam. Sőt, mikor apukám melett álltam, és észrevettek kiküldtek. Mondták, hogy komoly büntetésre is számíthatnánk, ha éppen ellenőrzés lenne. Bár a pénzbírság azért nagyon ritka. Ahhoz nagyon köcsög embert kell kifogni.


A Venice Hotel a legnagyobb. Menjetek fel a második emeletre. Ott van Velence. Nagyon szép. Olyan mintha kinn lennél, közben meg egy szálloda második emeletén. Lehet gondolázni is.


Néztünk Vegas Showt is. Nem olcsó az igaz. Mi a Blue Man-t néztük meg a második sorból. Egy honlapon vettük a jegyet akciósan és 65 $ volt. Megérte. Nagyon jó volt.


Egy emberek által adogatott kuponfüzetbe volt Nathan Burton show jegy. 1 hétre előre be kell jelentkezned és akkor a balkonra szól ingyen jegy. Mi éltünk ezzel az ajánlattal. Nagyon tetszett ez is. Apukám nem beszél angolul, de ő is élvezte.


Voltunk a Straposphere Tower-ben is. Mind a 3 cuccra felültünk a tetején. Sok helyen olvastam , hogy sokat kell sorba állni. Mi reggel mentünk oda nyitásra. Azt hiszem 10-kor nyitott. Akkor alig voltak. Semmi sorbanállás. Hatalmas élmény volt.


A NY NY hullámvasúton is voltunk. Ez nem tetszett annyira, mert az öv nagyon rázta a vállam és végig fájt.

(Előtte voltunk a Six Flags vidámparban LA-ben, az viszont nagyon jóó :))


Mi este hagytuk el Las Vegast repülővel. Ahogy szállt fel a gép, nagyon szépen lehetett látni az egész kivilágított Strip-et. Gyönyörű volt.


Amúgy voltunk nemzeti parkokba is a környéken. A Bryce és a Zion nagyon szép. Mindenképpen ajánlom, hogy menjetek el oda is, ha lesz rá időtök.


Más városokban is voltunk (NY,LA,SF), de Las Vegasban volt a legolcsóbb a benzin!


Na ez jó hosszú lett. Ha valami érdekel még szívesen segítek.

2012. jan. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Yeez, úgy utálom az ilyen mákos embereket, akik még 21 évesek sincsenek és ennyi helyen voltak...nekem miért nem adatott ez meg?
2012. jan. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ó Vegasban tök mindegy miben vagy, kényelmesen érezd magad az a lényeg.

Van nyüzsgés, de amolyan normális. Gyönyörű, érdekes hely. Hotelekbe ki be lehet menni, megnézni azokat, mind más, hatalmas érdekes. De ha csak a stripen sétálgattok is elég a szemnek.

Én kétszer voltam hatalmas változáson ment át közben a város, még gyönyörűbb lett.

Fényképezőt ne felejtsétek otthon !!

Mennyi időre mentek ? Melyik hotelba ? Hány évesek vagytok ? Mit szerettek csinálni ? Las Vegasban lehetőségek vannak, de azért nem olcsó, a hami sem olcsó, bár biztos lehet találni, de a látvány millió esetben ingyenes ami már elég is.

2012. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Az azért nem annyira igaz, hogy a kaja nem olcsó. Persze, ha étterembe mész akkor nem. De gyorétteremben (az is van a Stripen) 1,5 $-ért kapsz hamburgert.


A Jack in the Box-ban 4 $ egy nagy, isteni finom, baconos hamburger és kapsz hozzá valami spéci burgonyát és italt. Ez volt a kedvenc kajám kinnt.


És ha lemész a Stripről ott van Wallmark. Na ott bármit vehetsz olyan áron, van amit olcsóbban, mint itthon.

Mi egész csirkét vettünk 8$-ért. 4-en jóllaktunk vele.

És nem sült csirke, hanem ilyen prézlis vagy milyen. Nagyon finom.

Néha, akciós napokon adnak hozzá kólát, meg burgonyát ingyen.

2012. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A szomszed allamban lakom igy tobbszor is voltam. Persze eloszor elajultam es tatva maradt a szam. Utana egyre jobban meguntam, es mar csak muszalybol mentem, hogy a rokonoknak megmutassam. De ez csak az en velemenyem. Ha most mentek eloszor, akkor tettszeni fog nagyon.


Figyeljetek az ertekeitekre, ne rontsa el az emleket egy zsebtolvaj... Ha bereltek autot, akkor a szallodak parkolojaban ingyen lehet parkolni. Ne kovessetek el a hibat, hogy leparkoltok pl. a meki parkolojaban es elsetaltok a szemkozti kajaldaba, mert a zebran meg at sem ertetek es a kocsit mar elvontatjak Vegastol 30km-re es lehet erte menni taxival....


Ha setalni indultok, akkor kenyelmes sportcipo, rovidgatya, bar marciusban meg este lehet h huvos van. Ha 'diszkozni' mentek valamelyik klubba, akkor nagyestelyi/tusarku :)


Ha elmultatok 21, akkor azt csinaltok amit akartok, ha nem, akkor ugy mint az elso hozzaszolo, kaszinokba nem mehettek!


Vigyetek tolthetos elemet meg elemtoltot, meg eleg memoriat a fenykepezobe, mert a legrosszab, amikor tele a kartya es venni kell ujat...


Szuvenirt vasarolni napkozben menjetek es este csak a fenyek miatt csomagok nelkul erdemes maszkalni az utcakon.


Ja, megvalami: a Travelodge nevu helyen ne szalljatok meg, mert egy csotany-telep. Mezitlab maszkaltam a szonyegen es koszosabb lett a talpam, mintha kimentem volna az utcara.


A Flamingo emeleti szobaibol jo a ralatas a Bellagio szokokutjara, ahol azt hiszem negyed vagy felorankent megy a zenes musor.

A Treasure Island-nel levo kalozos/hableanyos musort nyugodtan kihagyhatjatok, mert eszmeletlen hulladek; legalabb olyan sittes szinten van mint egy valo vilag musor ...

2012. jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok simét :)

A Treasure Island-es előadás tényleg egy kalap szar.

A Belaggio-s szökőkútjáték viszont nagyon szép.

Amúgy bemehetsz a kaszinóba akárhány éves vagy, csak nem játszhatsz és nem figyelhetsz sokáig játékost.

2012. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló! :) MI sem voltunk még sehol,országon kívül, évek óta készülünk,spórolunk erre az útra.:)

Kedves harmadik!!

5-en megyünk,Anya,Apa,bátyám(18),öcsém(8) és én (14) :) 15 napra megyünk.Luxor hotelba :)Nagyon várom :)hát szeretünk vidámparkba járni...meg..fuh nem is tudom,mindent amit leht ,és ki lehet próbálni :D

2012. jan. 8. 18:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Mind a 15 napot Las Vegasban töltitek? :O
2012. jan. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hát öööö...nem tudom :D szerintem azert elmegyünk ezekbe a parkokba amiket itt mondtak,vagy még máshová is...nem tudom,anyumékon múlik :)
2012. jan. 9. 14:27
 10/11 anonim ***** válasza:
voltam, a legjobb baratnomet latogattam meg (aki amugy amerikai), mondjuk en sem perstrol indultam hanem parizsbol, mert ott elek.
2012. jan. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!