Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Yorkban tényleg létezik a...

New Yorkban tényleg létezik a Central Perk ahol a Jóbarátokat sokszor forgatták?

Figyelt kérdés
Ha igen és még megvan, aki esetleg New Yorkban él mondja el milyen. :-)
2009. máj. 25. 07:10
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Tényleg.


Képek is vannak róla.


[link]

2009. máj. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%

dehogy letezik. Az egy diszlet, a studioban, ahol forgattak, rendeztek be, de miutan vege lett a sorozatnak, meghagytak, tehat meg ma is ugy all a diszlet, ahogy akkor, meg lehet nezni.


Te a Central Parkra gondolhatsz, ami viszont letezik, az egy valodi park.

2009. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Létezik igen,a Perk a bár, amit meghagytak, a Park pedig a park, és az akkor meg most is létezik nyilván.

Hallom, valahol bp-en is ennek mintájára nyitottak egy Central Perk bárt :-) király

2009. máj. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
69%

Nem tudom hogy létezik e, de kíváncs lennék én is..xD

egyébként, minden előttem, és utánam írónak: a kérdező a central PERK-re gondol, a jóbarátok törzshelyére=)

2009. máj. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
basszus, ezert pontoztok le, mert nem hisztek nekem. A 2. valaszolo vagyok, mondom, hogy ilyen kavezo nincs eredetiben, a sorozat kedveert volt, diszlet, tehat csak forgatasra hasznaltak, mit nem lehet ezen erteni, lattam errol egy riportot. A Park, pedig park, nem vagyok hulye.
2009. máj. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Na jó! Hivatalos válasz következik. :)

A Central Perk egy kitalált kávzó, ami a New York-i Greenwich Village-ben található. A név a Central Park-ból ered, de a Perk a kávépörkölésre utal. A sorozat utolsó részének utolsó sorában is megemlítik a kávézót.

A díszlet még ma is áll a Warner stúdiójában, a kaliforniai Burbank-ben, azonban a kétharmadára kicsinyítették és áthelyezték az eredeti épületből egy másikba. A sorozatot soha sem forgatták New York-ban. Minden részt a burbank-i stúdiókban vettek fel. Létezik Central Perk kávézó-hálózat, amit a sorozat hatására hoztak létre, jelen vannak Dubai-ban, Genf-ben és Dublin-ban is. Kis extra: az utolsó részt 2004. május 6-án sugározták az USA-ban, és 52.5 millióan nézték meg...

2009. máj. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az 1. válaszolónak: tudom, hogy a central park létezik ennyire hülye én sem vagyok.

De azért köszönöm a válaszokat mindenkinek. :-)

2009. máj. 26. 16:13
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
A Jóbarátokat igazából egy Los Angeles-i stúdióban forgatták.
2010. máj. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]


Google Earth


De gondolom ez a sorozat után alakult. Onnan van a neve. Ja ez New Yorkban van. :)

2014. jan. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!