Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Létezik menetrend szerinti...

Létezik menetrend szerinti hajójárat USA és Európa között?

Figyelt kérdés
Mert nagyon félek a repüléstől :-)!
2011. okt. 13. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
LOL
2011. okt. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
Megfulladni rosszabb.De amúgy Hamburgból van.
2011. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
van utazhatsz egy hétig tízszer akkora pénzért.
2011. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Éppenséggel van, de 1000-2000 dollár az út, évente csak 10-szer teszik meg és 6 napba telik.


Egyébként meg több esély van rá, hogy elsüllyedsz a hajóval, minthogy a repülőn halsz meg, márcsak azért is, mert a repülőút pár órán keresztül tart, míg a hajóút 6 napon, így több idő van egy probléma felbukkanására, a repülő meg méghozzá alapból biztonságosabb.

2011. okt. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Igen! a repülő az Óceánba zuhan pillanatok alatt meghalsz, a hajó meg ha elsüllyed, a fene tudja meddig vergődhetsz a cápák között, vagy kiúszol egy lakatlan szigetre, ott meg felfalnak a kannibálok/bár itthon is/ vagy a vadállatok! Ergo: Ne menj sehova!!! :) :) :) :) Írom én ezt, aki már egy párszor átrepültem az Óceánt. ! Ne vedd a szivedre Ironizáltam csak.

Valóban repülővel 9 óra alatt New-Yorkban vagy. De ha szeretsz világot látni, akkor tényleg szép lehet a hajóút is, !!!

2011. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
56%
2011. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Bújjál be az ágy alá és remegjél!


Vagy azt mondták, hogy neked kell vezetned a repülőt??

2011. okt. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell fosni a repulestol. Az ut mondjuk piszok hosszu,en csak a keleti partra jottem,de 9 oras repules .. Kerj a haziorvosodtol xanax-ot es vegigalszod az egeszet .
2011. okt. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

Igaz, én csak Londonba utaztam, életemben először repülővel.

Én is nagyon féltem tőle. Kellemesen csalódtam.

Mitől félsz? Hogy lezuhan?

Ez butaság. Ha ez lenne előírva, akkor akár a hajó is elsüllyedhet, nem?

Amíg a repülőgép nem érte el a kellő magasságot, folyamatosan rágóztam, hogy a fülem ne duguljon el, vagy ne fájduljon meg.

Amikor felértünk a felhők fölé, csodálatos érzés volt. Ezt nem tudom leírni, ezt érezni kell.

Alattam a felhők olyanok voltak mintha hómező fölött repültünk volna, felettem és körülöttem a tiszta kékség.

Olyan szép kék az égbolt, hogy elképzelni sem tudjuk innét lentről. Ebben a kékségben repülni olyan volt, mint egy álom.

Persze az út oda hosszú, de vigyél magaddal valami könyvet, ami érdekes és leköt.

De azért néha nézzél le az ablakon! Ne hagyd ki ezt az élményt!

2011. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell félni a repüléstől azzal semmi gond.

A zuhanás az ami veszélyes.Na ott kell besz@rni,de nagyon :D

2014. ápr. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!