Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New Yorkba zöldkártya, jogsi,...

Johnnny kérdése:

New Yorkba zöldkártya, jogsi, stb. menete?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne, hogy ki szeretnénk költözni New Yorkba és hogy a zöldkártyának mi a a menete, magyar jogsival lehet-e kint vezetni, meg kinti személyit lakcím kártyát kell-e csinálni vagy ezek, hogyan működnek? Nekem most egy Infós érettségim van azzal milyen munkákra lehet számítani? Az OTP-s Master Cardot meg az American Expresst elfogadnak-e? Válaszokat előre is köszönöm! Nem nagyon tudom hogy mennek ezek a dolgok kint ezért kérnénk egy kis segítséget.
2012. jan. 18. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Legyszives vedd a faradtsagot es olvasd el a kerdeseket, mielott ujat irsz ki. Mar 100 kerdes es 101 valasz volt a temaban zoldkartyat illetoen.


Zoldkartya nelkul se jogsi, se szemelyi, se semmi.


Magyar jogositvannyal vezethetsz amig az ESTA ervenyes. De inkabb kerd ki a nemzetkozit. Az auto kolcsonzok azt jobban szeretik.


Dombornyomott visa, master, amex kartyat szinte mindenhol elfogadnak, bolt, aruhaz, kolcsonzo, taxi, muzeum stb, szinte mindenhol!

2012. jan. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2012. jan. 18. 20:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyit nem tudsz kinyomozni, inkább ne menj ki. Bár nem ismerlek, de én kb. azt mondanám, hogy lehetetlen. Sok amerikai is csak álmodik róla, hogy New Yorkban dolgozhasson.
2012. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!