Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kanadaban elek. Utlevelem...

Feher Livia kérdése:

Kanadaban elek. Utlevelem rovidesen lejar. Tudomasom szerint az Ottawai kovetsegen lehet ujitani. A Torontoi Konzulatust bezartak. DE en nagyon messze vagyok Ottawatol, lehet-e postai uton bonyolitani?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem Kanadában élek, hanem Németországban, de a követségen azt mondták, nem lehet postán keresztül intézni. Azért kell személyesen, hogy tudjanak azonosítani, megnézik, hogy te tényleg te vagy-e.
2012. jan. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem Kanadában élek,hanem Oxfordban,és amikor nekem lejárt az útlevelem nekem is azt mondták a követségen,hogy csakis személyesen lehet elintézni.Postai úton nem lehet megcsináltatni,de kipostázzák.Így nekem is fel kellett mennem Londonba a követséghez..

Biztos vagyok benne hogy a világon mindenhol így van.Ugyanis aláírni a hivatalos okmányokat csakis szemtanúk előtt lehet.

2012. jan. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az új útlevél kérvényezéséhez személyesen kell megjelenni (mivel több dolgot alá kell irni), viszont ha elkészült, akkor ajánlott levélben kiküldik, nem kell még egyszer odautazni.
2012. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Los Angelesben is csak szemelyesen lehetett intezni.

Rossz hirem van: nem uszod meg, hogy Ottawaba menj!

2012. jan. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vancouverben van honorary consulate, de még ők sem intézik. [link] All passport applications need to be submitted in person at the Hungarian Embassy.

(In Canada, the Hungarian Embassy is in Ottawa, On) Canadian residents may also apply at a Hungarian Embassy in the US or at the Hungarian Consulates in Los Angeles or New York.

2012. jan. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, még annyit hogy [link] all Hungarian Diplomatic Missions world-wide (Hungarian Embassies and Hungarian Consulates) are authorized to handle the passport applications."
2012. jan. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!