Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik a jobb város Kanadában?

Melyik a jobb város Kanadában?

Figyelt kérdés
Toronto vagy Vancouver? Mindenféle szempontból!!
2012. jan. 27. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdő bevándorlóként könnyebben kapsz munkát Torontóban, mert a lakosság 46%-a bevándorló, így könnyebben elfogadnak. Viszont megélhetés, közbiztonság, nyugalom szempontjából Vancouver a nyerő.
2012. jan. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem is Toronto. Sőt, közbiztonság és nyugalom szempontjából is teljesen jó Toronto, hiszen észak amerika legbiztonságosabb nagyvárosa. Én Torontoban élek már 4-5 éve, és soha nem tapasztaltam semmi negativat, sőt, még nagyobb biztonságban érzem magamat, mint otthon. Sokat voltam egyedül a házban napközben, de valahogy soha nem aggódtam amiatt, hogy vajon bezártam-e az ajtót. Bár ezt biztosan a környék is befolyásolja, de én itt csak 1 olyan környékről tudok, amit annyira nem ajánlanak...
2012. jan. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ezek szerint érdemes először Torontoban megpróbálni munkát keresni ha az ember abban gondolkodik, hogy kimenne Kanadába dolgozni? Ha igen, akkor ez miként oldható meg? Mert ahogy olvastam ahhoz, hogy legálisan dolgozhasson az ember munkavállalási engedély kell, ehhez pedig megfelelő igazolás a munkaadótól amit ilyen távolságból, ismeretlenül emailben lelevelezve lehetetlen megoldani.
2012. febr. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szikuci válasza:
Egyertelmu Toronto. Ha nincs fix helyed ahol tudsz melozni, felejtos. Korulbelul azonnal halsz ehen. Baromi nehez munkat kapni most.
2012. júl. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!