Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » New York melletti Poughkeepsie...

New York melletti Poughkeepsieben jogos a félelmem a (mérges) kígyóktól? Mit lehet tenni kígyók ellen?

Figyelt kérdés
Nyáron több hónapig kint leszek Poughkeepsieben és utána olvastam, hogy élnek arra mérges kígyók is. Én egy tó melletti erdős területre készülök. Nagyon félek attól, hogy esetleg kígyók (nem csak mérges) megharapnak vagy túl közel kerülnek hozzám. Mit tehetnék, hogy ezt elkerüljem és hogy ne aggódjak folyton emiatt? Milyen óvintézkedés javasolt, mert néha este kivilágítatlan helyen is kell majd sétálni?

2012. febr. 4. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Mint köztudott, M. o.-on is vannak mérges kígyók.

WEdd8ig nem izgatott???


Max. csöbörből vödörbe kerülsz...

2012. febr. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én Poughkeepsie mellet élek egy kisebb városban tavaly nyár óta, erdő mellett... Egyszer-kétszer láttam kisebb termetű nem mérges kígyókat. Szerintem nem kell tőlük tartanod, ők jobban félnek az embertől mint te tőlük.
2012. febr. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm második válaszoló megnyugtattál egy kicsit. :)
2012. febr. 17. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!