Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Jacksonville vagy Tampa?...

Jacksonville vagy Tampa? Melyik város biztonságosabb és olcsóbb?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 21:51
1 2
 1/12 anonim válasza:
4%
USA? Szerintem ugyanolyan drága mindkettő,és ugyanúgy lepuffanthatnak mindkét városban,lévén USA-ról van szó.
2012. febr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Nem puffantanak le.Vannak részek ahol tényleg magas a bűnözés de hol nincs? Bp 8 ker?
2012. febr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Tampa! nagyon szép :)
2012. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
70%

Szeretnék reagálni az első kommentelő írására.

Az hogy mindenhol lepuffanthatnak, egy tipikusan begyepesedett nézet. Pontosan ugyanolyan, mint amit a szüleim mondtak pár éve, hogy ne költözzek Pestre, mert ott megölnek, elkapnak, megerőszakolnak, eladnak, felrobban a lakás. Ezt látták a tévében, ezt olvasták interneten, és úgy gondolták, hogy akkor ez mindenkire így van.

Jacksonville-ben és Tampában is élnek emberek. Ha lepuffantgatnák egymást, akkor nem élnek. Intelligensen és körültekintően kell viselkedni és élni, akkor sehol nem lehet gond.

2012. márc. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Jacksonvilleben nagyon sok fekete van, es minden rasszizmustol eltenkintve tobb bunozes is. Bar ez Georgiahoz kozel mindenhol ig van de rendor is sok van. Tampa nagyon szep , meleg a mexikoi obol miatt es 3 ora tole miami ;) ja es a csajok is jobbak tampaban...
2012. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
67%
a lányom 10 éve Tampában lakik és nem puffantotta le senki.Égész Florida tulajdonképpen egy üdülő, inkáb a nyugdijasok költöznek oda, ,,melegiteni a csontukat,,.
2012. márc. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

"Nem puffantanak le.Vannak részek ahol tényleg magas a bűnözés de hol nincs? Bp 8 ker?"


Ez jó :)

2012. márc. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szabó Simon ***** válasza:
67%
Tampában éltem 3 évig, és majd meghaltam a magas páratartalom miatt. Magas vérnyomásos, szív és érrendszeri betegeknek nem ajánlom.
2012. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
67%

8-as : egész floridában ilyen a páratartalom. Én helyi idö szerint este 8 körül érkeztem Jacksonville-be és amikor kimentem a terminálból átvenni az autómat,azt hittem elájulok . Bejártam Floridát Jacksonville-től Key westig,de lényegesen eltérö klimát nem tapasztaltam .


Egyébként,hogy a témánál maradjunk egész Florida elég olcsó - a parkbelépőktől eltekintve,mert azok viszont horror drágák.

2012. márc. 12. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat :):):):):)

Amúgy ORLANDOROL is van véleményetek ???!

2012. márc. 13. 15:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!