Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogyan lehet meggazdagodni...

Hogyan lehet meggazdagodni Amerikában?

Figyelt kérdés

Normális úton ne úgy h később lecsukják az embert vagy ilyesmi.

Tv-ben láttam h valaki nyitott egy internetes oldalt most meg kőgazdag.


2009. jún. 11. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

Hát van egy pár ilyen ember.


Aki tudja hogyan lehet az nem köti az orrodra, mert ö akar meggazdagodni. Amerikában azért kicsit könnyebb nagyon gazdagnak lenni, mert ha van egy jó ötleted amit el tudsz adni, és még nincs a piacon akkor egy óriási piacot fogsz magadnak.Mivel amerika óriási és az élet szinvonal nem túl szegény. Vagy is hiába Kína lakosága vagy oroszország lakosága is sok,de a piac maga kicsi mert sok a szegény ember.

Ja és éjjel nappal dolgozni. èltem New yorkban egy évet és szó szerint éjjel nappal dolgoztak, karácsony egynapos volt, max a függetlenség napját meg a hálaadáskor pihentek.

2009. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanúgy, mint máshol. Rengeteget kell dolgozni. Én is Amerikában élek és úgy van, ahogy az előző irta. Nincsenek ünnepek, amikor otthon lógatod a lábad és a munkáltató kifizeti. Karácsony egy nap, de a többség akkor is dolgozik.

Nincs olyan, hogy elmegyek betegállományba, mert az ilyet itt nem ismerik. Ha beteg vagy maradj otthon, de akkor nem kapsz pénzt. Vagy menj el szabadságra.

Itt a szabadságot sem aszerint adják, hogy hány éves vagy, hanem attól függ, mióta dolgozol a cégnél.

0-1 évig nincs szabadság. 1-5 év között 1-2 hét, 5 év után 3-4 hét szabadság. Ha pl. valaki 5. év után otthagyja a céget és elmegy máshová, akkor újra csak egy hét szabadsága lesz.

És mivel itt olyan árképzést és gazdaságpolitikát alkalmaznak, hogy ha nem veszel semmilyen luxus cikket és csak a mindennapi szükségesre költesz, akkor jut és tudsz félretenni. De már egy fodrász is luxusnak számit a maga 120 dollár/alkalom árával. Igy évek alatt keményen dolgozol és a fizetésed felét félreteszed, akkor összejön egy kisebb vagyon.

Ha arra gondolsz, hogy pl. hogyan lehet valaki multimilliomos, ők már többnyire beleszülettek a gazdagságba. Apjuk, nagyapjuk ugyanigy kezdte a gyárban és onnan küzdötte fel magát.

Konkrét példát is tudok. Egy ismerős évekkel ezelőtt vett egy McDonaldsot közösen valakikkel. Azokat kifizette majd eladta a mekit. Annak az árából vett 3 másikat. Jelenleg 7 mekije van. Az egyetlen üzlet, amelyik a válság ellenére pozitiv eredménnyel zárta az évet. Igy is lehet.

2009. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Második válaszoló mióta élsz Amerikában és hol? Szeretnék majd én is kimenni és ha lehetséges ott élni.

2009. jún. 11. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Arizonában élünk, csatlakoznék elöttem szólóhoz, félretenni nehéz, de azért azt tegyük hozzá, hogy itt nem az a luxuscikk ami Magyarországon. Mert ott lassan a "jófajta" sampon is annak számit. Mi kényelmesen élünk normál fizetésböl, de meggazdagodni sosem fogunk belöle az biztos. Nem lehet.

Interneten minden lehetséges, de ahhoz meg nem kell itt élni....csak érteni kell hozzá. :):)

Szerintem viszont itt nem is kell meggazdagodni ahhoz hogy boldog és kényelmes életed legyen. Elég ha normál emberként élsz, akkor is megvan mindened ami kell.

2010. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!