Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Szükség van az USA-ban informa...

Szükség van az USA-ban informatikusokra?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 03:31
 1/6 anonim ***** válasza:
csak ha valami extrát tudsz. És persze nem OKJ-ről beszélek,hanem egyetemi diplomáról.Mivel ha felakarnak venni először 3 hónapig próbálniuk kell amerikait felvenni és csak ha nem találnak akkor vehetnek téged ezért csak akkor törik magukat ezzel,ha pont te kellesz.
2012. márc. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha van egyetemi diplomád, akkor egész jó esélyed van. (mondjuk én csak olyan embert ismerek, aki fél éves gyakorlatra ment ki.) nekik megéri kelet-európából munkaerőt hívni, mert ők kevesebb pénzért is elvállalják a munkát.
2012. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szükség van, de az a legjobb, ha már itt vagy és van zöldkártyád. Egy átlagos tudású informatikust nem fognak felvenni külföldről! Külföldről csak akkor vesznek fel, ha tényleg valamilyen speciális, kevés ember által profin tudott dologhoz értesz. Én programozóként dolgozom az USA-ban, de engem már akkor vettek fel, amikor más volt zöldkártyám. (Nekem a feleségem amerikai, így jutottam ki.)
2012. márc. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik haverom a google-nel dolgozik, es panaszkodott, hogy nem talalnak eleg jolkepzett programozot... mondjuk a google elegge szopat a felvetelinel. Gondolhatod, hogy nem OKJ-s programozot keresnek. :-D
2012. márc. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, ott nincs ilyenre szükség, nem is nagyon használnak arrafelé számítógépet, így aztán ez a szakma ott nem is nagyon létezik.
2012. márc. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csutak_Balazs válasza:
Igen, minél fejlettebb egy állam, annál nagyobb szükség van informatikusra. Az, hogy pont te mennyire hamar kapsz munkát és milyent az már sok egyéb tényezőtől is függ.
2012. ápr. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!