Kezdőoldal » Utazás » Európa » 2 éves gyereknek milyen...

2 éves gyereknek milyen papírokra van szükség ha németországba szeretnénk utazni?

Figyelt kérdés
személyi kell? Vagy nem elég a születési anyakönyvi kivonat?
2011. okt. 30. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
személyi igazolvány vagy útlevél
2011. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ha csináltok személyit még nem küldik ki kapok idéglenest az is jó?
2011. okt. 30. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kapsz ideigleneset, de ezt nem tudom biztosan.
2011. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az a nyomtatott papír nem lesz elég.

(Egyébként elvileg senki nem kéri sehol, de én ettől függetlenül nem indulnék neki)

2011. okt. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy személyigazolvány vagy útlevél kell. Ideiglenes okmány, illetve anyakönyvi kivonat nem elég.
2011. okt. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi szeptember elején voltunk otthon, éjszaka utaztunk vissza No-ba és a határon igazoltattak az osztrák rendörök, de lehet magyar volt az egyik, mert magyrul beszélt.

kért minden papírt.

reptéren meg mindenképpen kell igazolni.


egyébként ideglenes utlevél nincsen, csak akkor ha pl külföldön elveszik, ellopják, vagy lejár az okmányod akkor a követség állít ki egy ideglenest, de csak egyszeri utazásra jogosít haza, és x napon belül meg kell otthon csináltatnod.


egyébként szerintem most hogy nincs nyaralási szezon elég hamar kiküldik, szerintem egy hét alatt simán.

2011. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sok a4-esre.biztos unatkozni fog,sose baj ha tud kicsit rajzolgatni,ha olyan kedve van:)
2011. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!