Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Vancouver, Montréal vagy...

Vancouver, Montréal vagy Mogadishu?

Figyelt kérdés
melyik a legtisztább,legjobb,legélhetőbb stb.? Melyikbe éri meg kimenni?

2012. márc. 28. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ezt nem komolyan kérdezted? Az első kettő város mindenképp élhető, csak ahhoz ki kell jutnod oda.


Mogadishu hogyan került fel a listára? Tudod egyáltalán hogy az hol van? Atyám, és ilyenek vándorolnak ki. Az agyam eldobom.


Én Vancouverben élek, élhető, tiszta, biztonságos város, jól lehet élni, ha van egy keresett szakmád és el is tudsz benn helyezkedni. Mi a végzettséged? Milyen szinten megy az angol vagy a francia nyelv? Csak mert ha Vancouverbe mész, akkor elég az angol, de Montreálban nem kapsz munkát, ha nem tudsz franciául. (Én is ezért élek Vancouverben.)

2012. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mogadishu?Az egy élhetetlen hely.Jóval rosszabb még Magyarországnál is.Egy csóró országban van.Viszont a két kanadai város nagyon is élhető és tiszta , magas az életszínvonal.
2012. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mogadishu:D


A legcsövesebb ország fővárosa, ami mellesleg nem is Észak Amerikában van, jó kis éhínséggel, kalózokkal, anarchistákkal stb:D

Valamit nagyon elnézhettél.

2012. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mogadishu!


Eric Cartman nem tévedhet, még a repjegyedet is fizetem! :D

2012. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
én Mogadishut javaslom, messze übereli az első két várost :) Volt szerencsétlenségem arra járni egy ENSZ katonai misszió keretében. Hát ott hidd el nekem nem unatkoznál :):)))))))))
2013. márc. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!